Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valakinek saját tapasztalat...

Valakinek saját tapasztalat heresérv műtéttel kapcsolatban? ( Nem tudom melyik kórház lenne a legmegfelelőbb. )

Figyelt kérdés
1 éve voltam vizsgálaton ott nagyon megkínoztak. De most megint csak arra kell jutnom, hogy ideje keresni egy orvost és megműttetni magam mivel 1-2 napja elkezdett fájni ilyen nyilalgató érzéssel tudnám jellemezni és néha olyan érzésem van mintha vízcsepp folyna végig a lábamon. és félek hogy nagyobb baj lesz. (JNSZ megyei vagyok de nem gond ha valaki pest megyei kórházat vagy orvost ajánl! )

2017. dec. 19. 18:19
 1/2 anonim válasza:

Ez egy kis mutet. 3 napig kell bent lenni a korhazban, de azt is csak azert, hogy kapjon megfelelo teritest az OEP-tol. Nem a korhaz a lenyeg, inkabb az orvos.


Ha nagyon jot akarsz magadnak, akkor olyan orvost keress, aki mut is, nem csak diagnisztozal es ultrahangozik a sajat kis maganrendelojeben.


Ez nem egy nagyon kockazatos mutet. A gyakorlott urulogusnak ez olyan, mint a fej-nyak sebesznek a madulamutet.


Engem nograd megyeben mutotg egy heves megyei orvos. Eletemben akkor talalkozatm vele masodjara, eloszor pedig a konzultacio alkalmaval.


Ket modja van a mutetnek, laparoszkópos (nehany lyukon keresztilul kameraval

2017. dec. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az elozo vagyok. Elnezest kerek, de telefonrol irok, es sikerult a valasz kuldese gomra nyomnom egy kijeloles helyett.


Szoval:

Ket modja van a mutetnek, laparoszkópos (nehany lyukon keresztlul kameraval) vagy a hagyomanyos, nehany cm-es vagott seben keresztul.

Engem az elobbi modszerrel akartak operalni, de egy varatlan es fontos mutet miatt befoglaltak a laparoszkopos mutot, igy nem volt mit tenni, vagtak. Nem volt ezzel sem gond, annyi a kellemetlenseg, hogy rossz helyen van a varrat, vigyazni kell a furdesnel, hogy ne erje viz, azaz korulmenyes a furdes egy hetig, valamint a felulesek is technikasak (nem a kondizasra gondolok). A varratszedes egy pillanat volt, nem fajt.


Gerinc erzestelenitessel csinaltak.

A szurast egy nagyon oreg orvos vegezte. Az oreg orvos tuvel a gerincedben nem jo kombinacio. Tudja, hogy hova es hogyan kell szurni csak a keze mar nem ugy mukodik. A mutetkor, se elotte, se kozben nem volt gondom, de a mutet utani heten kegyetlenul fajt a fejem, ha megprobaltam kicsit is fuggolegesbe helyezni magam. Utanaolvasva ez akkor fordulhat elo, ha a gerincerzestelenito fecskendobe visszaszivarog akar egy ici-pici kis gerincfolyadek, ez altal lecsokken egy ici-picit a nyomas az agyban, ami ezt az eros fejfajast okozza.

2017. dec. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!