Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha buliban vagyok egészség...

Ha buliban vagyok egészség szempontból inkább fűvezzek vagy igyak?

Figyelt kérdés
Régen csak ittam de mostanában nem, csak fűvet szívok és úgy érzem jól magam.Ez nem ezért van mert függője vagyok hanem az alkoholhoz képest sokkal jobbnak érzem,sose voltam rosszul tőle, nem leszek másnapos stb. Netten keresgéltem és szinte mindenhol aszt találtam hogy az alkohol sokkal rosszabb. Az a baj hogy nem ismerek senki olyant akinek lett volna valami baja az alkoholtól később. (10-20-30 évvel később) De ez ugyan úgy igaz a fűre is. És szeretném letisztázni hogy a fű ugyan annyira drog mint az alkohol, attól hogy illegális az nem feltétlenül jelenti azt hogy rosszabb! Olyanok válaszát várom akik értenek hozzá és ki próbálták mind a kettőt, eszt csak azért mondom mert nem szeretném aszt olvasni hogy a fű a rosszabb de még fűvet se látott az illető, de ha alá tudod támasztani hogy miért mert van elég tapasztalatod és tudásod akkor el fogadom.

2016. dec. 23. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van az alkohol ártalmasabb. Ha te jobban szeretsz füvezni akkor miért ne tennéd? Nyilván ne napi szinten meg suli/munka közben de hétvégente haverokkal miért ne. Sokkal több alkoholista van mint fű(holoista? Nem tudom milyen szót használnak rá) személyes tapasztalatom nem volt jó vele de sok barátomnak bejött a fű gondolom ember függő.
2016. dec. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szívjál, attól nem lehet annyira lealjasodni, mintha a sárga földig innád magad.
2016. dec. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szamo77db ***** válasza:
66%
Én azt mondom, egyiket sem!
2016. dec. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!