Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyit nőhetek még? 16/f

Mennyit nőhetek még? 16/f

Figyelt kérdés

Aki most 16 evesen 180-182 cm és borotválkozik az már nem nő sokat

És én még nőhetek sokat ? Mert 178 cm vagyok semmi szőr sincs az arcomon a hónaljamnál se sok és viszonylag később lett hónaljszőröm 1 évvel mint a többieknek . Ja és a szüleim 180cm, 167cm magasak


2018. jan. 1. 18:28
 1/4 anonim válasza:

Ha nőni nem is sokat, még 20 éves korodig 185 cm-re biztos hogy felnősz, ha tovább nem is.

A szőrösödés meg mindenkinél más.

Van aki hetente borotválkozik és van aki majd csak 20 éves kora körül kezd el pihésedni de van akin egész életében alig lesz szőr, ha lesz is majd csak idősebb korában.

2018. jan. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez amit leirtál semmit nem jelent. A növekedésnek, a borotválkozáshoz semmi köze nincs.
2018. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Voltaképpen bármennyit nőhetsz, hiszen van még időd rá. Elvileg 20-22 évesen fejeződik be a biológiai értelemben vett érés és növekedés folyamata. (Addig még szőrösödhetsz is.) Én is később szőrösödtem, mint a többiek, de nekem se nőtt a hasamon és mellkasomon. A szülők magassága nincs mindig örökletes hatással, más ágon is lehet géneket örökölni.
2018. jan. 2. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A bátyám most lesz 15 éves és 181 cm. Ő már mindenhol szőrös,hátán,a bajuszánál stb.
2018. jan. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!