Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak. Nálatok hány évesen...

Férfiak. Nálatok hány évesen kezdődött az erekciótok hanyatlása?

Figyelt kérdés

21 évesen valamiért én azt gondoltam, hogy ilyesmi csak ötven felett kezdődhet el. Pár hónapja viszont észrevettem, hogy akár egy reggeli erekcióról, akár a párommal való együttlétről van szó, már nem olyan kemény a cerka mint volt.

Heti 1-4 közötti súlyzós vagy kardió edzés, könnyű fizikai munka, se cigi, se gyógyszerek, se alkohol, se magas stressz, se alvászavar, se kimerültség, viszonylag tiszta táplálkozás hússal, zöldséggel, gyümölccsel (üdítők, energia italok, csipsz, vegyszerek, magasan feldolgozott cukrok és lisztek kerülése). Egyedül vagyok, vagy inkább kínos a téma és túl büszkék vagyunk beszélni róla? Bármi megoldás kemény gyógyszerek nélkül? 21f



2018. jan. 3. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy egészséges embernél, azért jóval 40 felett kellene ilyennek jelentkeznie.
2018. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hóvirágszál ***** válasza:
47%

egy egészséges embernél még 70 évesen sem jelentkezik ez! ne fogadd el a szlogent, hogy ez "a korral jár"

a nagypapám még 98 évesen is aktív nemi életet élt ( 101 éves korában halt meg)

szóval ha szeretnél tenni természetes úton akkor a youtube kersőjébe írd be: Hatékony és gyors potencia növelő | csikung és a libidó

vagy csak sima másol, beilleszt innen :)

2018. jan. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Judit58 válasza:

urologiai probléma? kérdezd a dokit

leggyarabban lelki eredetű ilyen fiatalon

2018. jan. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

igen. gondolkozom rajta, hogy orvoshoz megyek.

Csak annyira kényelmetlen ez. Mert én úgy gondolom, hogy ez a férfiasság fontos eleme, és ez így fiatalon, sportosan egyszerűen nem értem hogy hogy és miért talált meg. Még a párommal is rosszul leszek amikor magyarázkodnom kell, (mert ő azt hiszi vele van a baj) Nem is beszélve orvosról meg az asszisztensnőkről. Ennek a tetejébe mindenki ismer a rendelőbe, mert közeli hozzátartozóm pont ott dolgozik.

2018. jan. 6. 19:30
 5/7 anonim ***** válasza:
30. 35 évesen már reggeli merevedés is csak a derekamban volt.
2018. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

A mai férfiaknak nincs könnyű dolga, ez tény. A boltban kapható élelmiszerek szinte kivétel nélkül szójával vannak teletömve, ráadásul 40 éve olajokat eszünk zsír helyett. Nem véletlen, hogy egyes kutatások szerint ma a férfiak több mint fele merevedési problémákkal küzd már 40 fölött.

Én a hanyatlást mostanában kezdem felfedezni magamon, csak még nem tudom, hogy azért következett-e be, mert a feleségem hancúrkedvét az utóbbi három évben már csak heti egyszer tudom felcsigázni, vagy egyszerűen kezd utolérni a vágytalanság békéje?

58F

2018. jan. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 at__us válasza:

Nálam mostanság, 24-25 évesen kezdődik.

Na most nem akarom sajnáltatni magam, de még nem

volt barátnőm a sportra és tanulásra való talán

túlzott idő és energia befektetés meg egyéb

család problémák miatt.

Lehetséges, hogy ez okozza, de sajnos az esetemben

akár tetszik akár nem még várnom kell, illetve

ha "neki állok" nőt találni, akkor is még

idő amíg normális kapcsolat stb... lesz,

gyerekről meg hasonló dolgokról nem is beszélve.

2018. ápr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!