Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudom teljesen hátrahúzni...

Nem tudom teljesen hátrahúzni a fitymám a makkomról és nagyon félek a műtéttől, van más mód rá, esetleg a tornáztatás jó lenne?

Figyelt kérdés

Szóval, az a helyzet hogy 13 éves vagyok, és a fitymám nem jön teljesen hátra a makkomról merev állapotban.

Lankadt állapotban teljesen hátrajön,könnyedén,nem feszül,nem fáj, viszont merev állapotban körübelül az makk negyedéig tudom maximum hátrahúzni a fitymám.

Fürdés közben, lankadt állapotban és merev állapotban is hátrajön, enyhe feszüléssel.

Ha tornáztatnám a fitymám vízben, az megoldaná a dolgot?

Vagy esetleg muszáj elnézni orvoshoz,esetleg műteni kell?

Nagyon félek a műtéttől, kiskoromban egyszer volt gond a fitymámmal de megoldódott utána, az iskolai ellenörzésnél pedig azt mondták nincs szűkület.

Tudom sok topic van, de az én esetemre nem találtam még pontos példát.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. jan. 3. 19:25
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
33%

Szia!


Az nagyon jó hogy azt írod hogy meleg vízben,illetve fürdés közben,tehát vízben mereven is hátra tudod a fitymád húzni.Tehát nedves közeg,vagy síkosító az segít a fityma hátrahúzásánál,könnyebbé teszi.A tornáztatás is segíthet,de ott óvatosnak kell lenni,ne hogy sérülést okoz magadnak,meg kitartónak kell lenni,napi szinten kell végezni,figyelni hogy pár hónap alatt esetleg tapasztalsz e javulást.


De a legjobb lenne urológushoz menni.Viszont az urológusnak ki kell hangsúlyozni,hogy ha vízben tornáztatod a fitymád akkor hátra tudod mereven is húzni,mert ez fontos!!!


Relatív fitymaszűkületed lehet.


Mivel vízben hátra tudod húzni a fitymád ha merev a péniszed akkor is így lehet hogy elég ha tornáztatod otthon.Ehhez szerintem műtét nem kell.



Viszont a legjobb az lenne ha esetleg apukáddal tudnál róla beszélni,elmondanád hogy mereven nem tudod hátrahúzni a fitymád,viszont vízben igen és jó lenne ha elvinne urológushoz,mert ezt a szűkületet,mivel ilyen fiatal vagy az urológus lehet tudná szteroidos krémmel kezelni.(beutaló nem kell,személyi vagy diák igazolvány illetve tb kártya kell és 14 évesen lehet már egyedül menni)


Ha tudsz apukáddal beszélj és menjetek el urológushoz,még igen fiatal vagy és most ha elcsípik a bajt lehet egy krém elég lesz hogy kezeljék,de mondom mindenképpen hangsúlyozzátok ki hogy vízben hátra tudod húzni mert ez nagyon fontos!!!

2018. jan. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
60%
Gyakorolj sokat helyre jön az
2018. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Kedves Első!

Minnél előbb fogok apukámmal beszélni erről, esetleg ha nem lesz bátorságom hozzá, 14 évesen elmegyek a barátnőmmel.

Nagyon szépen köszönöm mégegyszer, megnyugtatott a tipped és a hozzászólásod.

2018. jan. 3. 20:30
 4/35 anonim ***** válasza:
60%

Azért remélem a barátnőd csak a kezedet fogja még,ah érted,nem a mostani lányokra jellemző kis k...,mert modern világ ide-vagy oda ha túl korán kezdi a nemi életet akkor a háta mögött mindenki annak fogja hívni és nem is mossa le magáról,ha el is titkolná,saját maga akkor is tudná ki is mi is ő.Remélem többre tartja magát minthogy 13-15 évesen már kezelgessék majd.


De szívesen.

2018. jan. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
60%

Bocs,ha sértőnek tűnik amit írtam de sajna egyre több az ilyen könnyen megkapható lány.Azok meg csak arra kellenek.


Ha nem mersz otthon beszélni akkor a tornáztatást folytasd de nagyon óvatosan,esetleg síkosítót is be tudsz vetni a művelethez.De ha nem lesz javulás akkor menj el dokihoz.

2018. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
írj,nekem van tapasztalatom :)
2018. jan. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
42%

Senkinek ne írj inkább a saját érdekedben, kedves kérdező, és a 46%-os kommentelő bizalmaskodó stílusának se dőlj be, mert másokat másol, miközben csak látszólag ért a témához, valójában nem és tapasztalata sincsen!


A privátban rád írókra is fokozottan figyelj, 13 éves vagy, nagyon könnyen "jószándékú" pedofilok karmaiba kerülhetsz ezen a fórumon te is, mint sok hozzád hasonló fiatal tinédzser! Ez egy igen érzékeny téma, aminél fogva bárkit irtó könnyű kihasználni!


"Tudom sok topic van, de az én esetemre nem találtam még pontos példát."

(Te) Keress (magadtól) olyan embert, lehetőleg szakavatottat, aki nem önmagát ajánlgatva akar neked segíteni, és ezt lehetőleg ne olyan internetes felületen tedd, amely csak teret ad a problémádat érintő témának, de nem szakértői portál!


Bocs az illúziórombolásért, de azért azt tudd, kik válaszolgatnak neked, miközben meg valójában milyenek!

2018. jan. 5. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

picit szanalmas ez a sok pedofil, a 46%osnak uzennem, hogy megvan telefonszama, az ip cime es az utca amiben el, az is megvan

velem előfordult, tobb emberrel ne csinald ezt meg, mert eleg nagy dolgok lehetnek ebbol

hiaba a korom, a baratom kideritette a privat adataid

Veheted fenyegetesnek, soha senki mast ne zaklass ilyen dolgokkal, vagy a rendorseggel fogunk beszelni.

:)

2018. jan. 5. 18:28
 9/35 A kérdező kommentje:

Az utolsónak pedig azt uzenem, hogy koszonom hogy szolt, magamtol nem jottem volna ra hogy egy ilyen hitvany alak

Koszi kedves utolso uram!

2018. jan. 5. 18:30
 10/35 anonim ***** válasza:
41%

Már ne haragudj kedves kérdező de én nem írtam privát üzenetet neked!Szóval szerintem ne fenyegetőzz,nem tudom mire fel.Én 90%-ban nem szoktam senkinek se privát üzenetet írni és válaszolni sem!!!



Annyit írtam hogy remélem 13 évesek módjára van barátnőd.És mint írtam jobb lenne ha apukádhoz fordulnál ezt javasoltam neked!!!

Semmi mást!!!

2018. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!