Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Műtött bokát, fém van benne,...

Műtött bokát, fém van benne, gipsz után meddig kell fáslizni, lehet-e tornáztatni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 3. 09:05
 1/1 anonim válasza:

Nézd, nekem törött másfél éve a csuklóm,akkor is műtöttek meg vasat is raktak bele és akkor az volt hogy mivel én biztonságosabban éreztem magam tőle kb. 1-1.5 hétig volt rajta fásli, de ez a saját érzéseden múlik ha nem mond semmit az orvos. Persze kell tornáztatni. Nekem most volt bokaszalag szakadásom és ma kaptam járógipszet szóval bokaügyileg majd csak szeptemberben tudok segíteni. Nekem azt mondta az orvos, hogy gyógytorna meg ha már erősebbnek érzem és az is akkor lehet vele uszodába menni.Bár szerintem várd meg míg kiveszik a vasat. Remélem tudtam segíteni. Amugy mivel műtöttek?

vica98

2012. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!