Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Volt már valakinek HPV-s...

Volt már valakinek HPV-s fertőzése, ami fizikai tünetekkel is járt?

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy én már 7 éve szenvedek benne, de sokáig nem tudtam. Nem tudtam, hogy a szemölcs általában vírusos fertőzés, így azt hittem, hogy az csak genetikámból adódó bőrelváltozás. De eléggé szégyelltem, így nem is éltem nemi életet 7 éve. Miután megtudtam, hogy mi is ez a betegség elmentem orvoshoz, de sokat nem segített. Ment az ecsetelés, amit igencsak radikális dolgokat művelt, de látszott, hogy mintha a töve megmaradt volna mindig. Szóval mikor visszanőtt ott a bőr, akkor vele a szemölcsök is, amik amúgy nagyon aprók és laposak. Volt már valakinek ilyen és mire jutott vele?

2018. jan. 15. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is van magas kockázatú , nálam a herpesz vírust hozza ki mint tünet . Szörnyű mert havi kétszer sajnos kijon iszonyú fajdalom és egy hétig tart míg kikezelem magam .:(

22/L

2018. jan. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem nincs más szövődmény. Érzetre nincs panasz, csak esztétikailag van. De nyilván hatalmas kisebbségi komplexust eredményezett, főleg, hogy felismerés után való kezelés sem segített
2018. jan. 15. 14:47
 3/4 A kérdező kommentje:
De amúgy ez férfiak egészsége. Mert hogy kismillió kérdés került már ki itt a nők között a HPV-val kapcsolatban, mert általában őket érinti látható tünetek tekintetében, de Férfi panaszokat még nem nagyon láttam itt
2018. jan. 15. 14:49
 4/4 anonim válasza:
Sikerult kikezelned magad?
2018. szept. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!