Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hová menjek ezekkel a tünetekk...

Hová menjek ezekkel a tünetekkel? És mitől lehet? Hogyan kezeljem szerintetek? Valakinek valami hasonló?

Figyelt kérdés

Egy ideje elég száraz a bő a kezemen, az ujjaim között.És a könyökhajlatomban. Ezt kézkrémmel és sok vízzel próbáltam orvosolni, de a labujjaimnál is ez lett. Ma elkezdett vérezni az orrom, pedig sosem szokott. Nem olyan nagyon, csak ha kifújtam mindig véres lett a zsepi, de nem folyt. Szédelegtem és úgy éreztem hogy le kell feküdnöm, hányingerem lett. Ez max 10 percig tartott.


A talpamon is száraz, piros rész van.


2015. ápr. 27. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt mondtam volna, hogy bőrgyógyász, de mivel az orrod is vérzik és hányingered is van, így a háziorvost mondanám első körben, legfeljebb tovább küld.
2015. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
bizony, háziorvoshoz, ő úgyis el tud küldeni laborvizsgálatokra, meg tovább belgyógyászhoz. lehet pl. autoimmun betegség. de lehet, hogy nem is függnek össze egymással. nekem sem szokott vérezni az orrom, aztán volt kb féléves periódus, amikor gyakran volt véres a zsepi. de ez már rég volt.
2015. ápr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!