Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisz betegség vagy sem?

Pénisz betegség vagy sem?

Figyelt kérdés
Az lenne a probléma , hogy pár hete észrevettem hogy a péniszemen a fityma alatt ilyen fehér lerakodas van viszonylag sok , pedig rendszeresen tisztítom minden nap! Emellett van egy olyan érzésem is nagyon sokszor mintha "folyna" belőlem valami! Lehet ez valami betegség ? Volt valakinek hasonló? Urologusnal minden rendben volt! Segítsetek kerlek! Komolytalanok kíméljenek!

2018. jan. 17. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
36%

Ha urológus látott és ezeket a tüneteket elmondtad neki akkor semmi bajod nincs szerintem.


A makkodon lévő fehér lerakódást ha le tudod mosni akkor nincs semmi baj.

A szervezetünk szmegmát termel,ez elhalt hámsejtekből áll.Ez szokott lerakódni a makkra.De ez le lehet mosni.Mindenki szervezete termel,de valakinek többet,valakinek kevesebbet.


Hány éves vagy?Pontosan mi folyik,milyen színű anyag és mikor a péniszedből?

2018. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) A nap folyamán random szoktam érezni ezt az érzést! Igazából nem szoktam figyelni nagyon. Esténként találkozom ezzel sok fehér valamivel ,ami szerintem nem biztos ,hogy szmegma! Lejön mikor lemosom de kell egy kicsit noszogatni! Urológus magát a külső részeket nem nézte ,inkább belül!
2018. jan. 17. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!