Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek elkaphattam...

Szerintetek elkaphattam valamit a csajtól?

Figyelt kérdés
2 hete volt egy aktusom egy csajjal, gumi nélkül. előttem kb 3 sráccal volt még. Mondta hogy ne aggódjak, mert nemrég volt nőgyógyásznál és semmit sem találtak nála. tegnap haverjaim elkezdtek ijesztgetni, hogy azonnal menjek kivizsgálásra mert elkaptam valamit tuti... nagyon ideges vagyok és félek. észrevettem a makkomon halványabb piros foltokat és pöttyöket, de nem viszket meg nem is fáj, nem éget. 18 éves aggódó fiú

2018. jan. 13. 14:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi gyíkért kockáztatsz , óvszer a lukra azt nem ver a víz ...
2018. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg természetesen igen, bármit elkaphattál. Gyakorlatilag amíg nincs tüneted, addig nem kell aggódnod. Legközelebb majd több eszed legyen azért...
2018. jan. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Piros pöttyök vannak a makkomon
2018. jan. 13. 15:14
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Például a HIV-nek évekig nincs tünete. De nem akarlak én is ijesztgetni, mert minimális az esélye, hogy pont elkaptad. Illetve legalább annyira azért ijedj meg, hogy legközelebb kerüljön fel az a gumi.
2018. jan. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy akkor is ott lenne, ha nem védekeztetek volna, vagy ha nem szexeltél volna.
2018. jan. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
eddig soha nem figyeltem a makkomat ilyen részletesen.. Ma vettem észre, mert rám jött a para
2018. jan. 13. 16:24
 7/14 A kérdező kommentje:
Nagyon félek hogy valami HIV vagy aids... Ja és hozzátenném, hogy kb félig meddig szárazon raktam be a csajnak..... Nagyon ideges vagyok emiatt.. :(
2018. jan. 13. 16:29
 8/14 anonim ***** válasza:

na ez az ...szárazon..

nyugi, ha valami gáz van, azt úgyis megtudod az eü szolgálat értesíteni fog. Akkor haladéktalanul meg kell jelenned a nemibeteg-gondozó állomáson, és megvizsgálnak.


addig nyugi. a lány lehet hogy tünetmentes, de a három pasi? lehet, hogy mindhárom biszex, és előtted jó kis ánusztúráson(is) voltak...nos akkor aggódj..na nem a hiv miatt, hanem még vagy tízféle bármi más..

mert az még rosszabb, mint a vagina.


próbáld testmeleg kamillás vízben lögybölni, és némi fertőtlenítőt ráfújni..

Az sem baj, ha sikosítóval egyszer-kétszer megköpteted a kobrát..


fel a fejjel, nyugi.

2018. jan. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem tudok megnyugodni.. Nagyon félek, nem tudom mi ez--
2018. jan. 13. 17:27
 10/14 anonim válasza:
Kend be vmi kremmel a makkodat ha nagyon szaraz.
2018. jan. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!