Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mivel kenjem be az ánusz...

Mivel kenjem be az ánusz környékét?

Figyelt kérdés

Mert kivan pirosodva és viszket nagyon van mikor égő érzést érzek.

Orvosnál nem voltam mert szegyelos vagyok.

Az a kérdésem mivel és hogyan kezeljem?



#ánusz #fenék #fenék viszketes
2018. jan. 20. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Azt sem tudjuk,hogy mi baja van a "jukadnak",akkor honnan tudnánk,hogy mivel kell kezelni.
2018. jan. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
hintőporozd be
2018. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
aranyérkenőcs
2018. jan. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Lehet gilisztás vagy
2018. jan. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Sok oka lehet annak hogy viszket. Azért mert itt ajánlunk krémet szart se használ ha pl gilisztás vagy. Szóval jobban jársz ha orvoshoz mész. Örökre nem lehetsz szégyenlős ha még is akkor sokat fogsz szenvedni.
2018. jan. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Canesten és és Beanthen kenőccsel kenegesd. Ha ezek nem használnak, akkor valami belső probléma lesz. Féreg, bakteriális gyulladás, sok sav is állhat a háttérben.
2018. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a Reparonra esküszöm. Fenolt (karbolsav) tartalmaz, elöli a baktériumokat és érzéketlenné teszi a gyulladt bőrfelületet. Legjobb, ha előtte kimosod az ánuszt.
2018. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha egyszerűen csak ki van dörzsölve, klasszik Unguentum infantum(popsikrém ) vagy Neogranormon
2018. jan. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Első körben azt tenném az előbbiekhez, hogy székelés után mindig mosd meg. Kenőcsként a leg ártalmatlanabbnak a körömvirág krémet tartom, A hatása gyulladáscsökkentő, a végbeled pirossága pedig gyulladásra utal. Ha nem múlik, vagy vissza tér akkor ne kerüld el az orvost mert idővel kárát látod. A hintőpor jó a kipirosodott hónaljra, de végbélre nem biztos. A Canestent pedig én recept kötelessé tenném. Van aki már kézkenőcsnek is azt hasznákja. A Canesten ugyanolyan gyógyszer mint az antibiotikumok, csak a gombák ellen találták ki. Ha mindenre azt kenjük idővel nem fog hatni
2018. jan. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
kaka után valagmosás.. HA kipirosodott, mert nem volt lehetőség mosásra akkor a sudocream.. vigyázz foltot hagy...
2018. márc. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!