Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 5 éves múlt a kisfiam és...

5 éves múlt a kisfiam és fitymaszűkülete van. Nem tudjuk mit tegyünk, válasszuk a körülmetélést vagy van más megoldás?

Figyelt kérdés
2008. okt. 26. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Azért még nem kell körülmetéltetni, reggel bementek a sebészetre, délután már mehettek is haza Picike beavatkozás, kisfiamnak is volt 4 évesen.
2008. okt. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Altatással jár?
2008. okt. 26. 18:12
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Amíg kicsi, megpróbálhatják tágítani. Helyi érzéstelenítéssel, ambuláns módon. Egy darabig betadinozni, és borogatni kell. A kicsinek lesz kellemetlen egy darabig.
2008. okt. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Az biztos!!!!! főleg ha elfelejtik érzésteleniteni!:S

aztán még pár napig se ülve se állva se fekve sehogy nem jó, nem beszélve a vizelésröl.....jó lenne az az altatás, de az érzéstelenités mindenféleképp!

2008. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Az én nagyobbik fiam 4 éves volt mikor metélték.Ha mégis metélésre kerül a sor,egy -két jó tanács,(mivel nekünk anno nem mondták),ha pisilni kell neki,legjobb ha langyos vizben ülve (lavorban pl.) pisil,ugy talán kevésbé fáj.Elsö pár nap kamillás viz is jó lehet.A kenöccsel amit kaptok vastagon kenj be gézlapot és ugy tedd rá.Mi azt hiszem phlogosant kaptunk,több tubussal elfogyott.Mert egyébként beleragad a sebbe a géz,ugy meg csak lecsúszik róla,mikor cseréled.A nagyfiam 1 honapig szenvedett mire helyrejött neki,mert mütét után alig volt krém a gézlapon és beleragadt,szörnyű volt leszedni,órákon át ült a langyos vizbe.A kisfiamnak 10 honaposan körbemetélték,pár nap alatt helyrejött.Bocs,ha kicsit hosszú voltam...:)Egyébként nálunk inkább metélnek mert visszatapadhat...
2008. okt. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%
hogy csinálják ezt a metélést?lefogják érzéstelenités nélkül?
2009. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

Sajnos engem is körülmetéltek, anyámat meggyőzték a kórházban, hogy milyen jó lesz.... hát, nem lett az :(


A műtét után 20 évvel is borzasztó :(

És egyre rondább az eredmény :(((((



Pici gyerekeket ok nélkül csonkítani nagyon etikátlan, nem tudhatjuk, hogy milyen problémák lesznek vele később, márpedig lehetnek.


Kiszáradt, kérges, hámló, foltos makk.... az mitől olyan jó? :(

2009. dec. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
És fájt?Altattak?Állitolag a körülmetélt pasik később mennek el az ágyban.Ez igaz?Fáj neked vagycsak kellemetlen?
2009. dec. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
Faj, es barbarsag, ugy, ahogy van. Teljes korulmeteles ugy undorito, ahogy van. Nem segitseg, hanem megjeloles a funkcioja, barki barmit is mond. A reszleges meteles a legdurvabb, amit alkalmazni kell, a teljes meteles csak az orvosnak egyszeru, a betegnek utobb sok gondot okozhat, ahogy pl nekem is
2010. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Engem 1 hete metéltek körül és már úgyérzem hogy elrontotta az egész életemet :(
2010. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!