Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Felfelé görbül a péniszem...

Felfelé görbül a péniszem szinte párhuzamos a hasfalammal. Voltam már lánnyal, de elég komplikált volt nekem a közösülés. Ha kiegyenesíttető műtétet végeztetek el akkor csak 13,5 cm lesz a hossza. Mit tegyek, műtét vagy hagyjam így?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
a sex shopban kapható péniszek is görbék.
2010. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mitől komplikált?? Hogy lefelé kell konyítan és segíten berakni?? Szerintem isteni!!
2010. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

ne aggódj, fiatalon szinte mindenkinek ilyen.

30 körül már nem fog úgy állni. utána meg pláne, örülni fogsz majd, ha vízszintesen áll.

2010. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ott semmiféle műtét, vannak nők akinek dirrekt ez jön be.
2010. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A férjemé is hasfalhoz simuló, 14 cm hosszú, és remekül tudja használni. Fantázia és kreativitás kérdése egész. Lovagolni nem kényelmes rajta, ennyi. Mellesleg meg a 13,5 cm teljesen átlagos, ennél hosszabb minek, hová dugnád? A női hüvely 9-12 cm hosszú...
2010. jún. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

Hali!

Írsz egy részletesebb kifejtést az alapkérdésedhez?



_ Hány éves vagy?

_ Mióta ilyen?

_ Hogyan görbül? Alapból felfelé, vagy úgy, hogy egyenesen indul, azt' mittomén a felétől kezdődően kezd el törésszerűen görbülni?

_ A görbület petyhüdt állapotban jelentkezik?


_ Mi miatt érzed úgy, hogy komplikált volt a közösülés a lánnyal? Mi történt az aktus során?

_ Miért aggaszt a mérete? Bocs az indiszkrécióért, de úgy érzem, ha te méretet említesz, akkor viszonyítsunk is vmihez. (Vastagságot ne írj, max. kerületet, ha akarsz, de nem kötelező, ill. mérvadó.)

_ Doki már vizsgálta? Vagy nem mertél még hozzá elmenni?

____ Ha már vizsgálta, esett szó a kezelési alternatívákról?



Várom válaszaidat. A komolytalanokkal meg nem kell foglalkozni. :-)

Üdv: EE

2010. jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%
Már ne haragudj, de mit kell ezen kezelni. Meg kell fogni, és a helyére kell rakni.
2010. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Főleg a női válasz írók öntöttek lelket belém. 21 éves vagyok és voltam már 2 orvosnál vele, az egyik azt mondta, hogy műteni kéne, a másik pedig azt, hogy hát lehet azért ezzel is közösülni, és bánnám ha megműteném, mert rövidüléssel jár. Egyébként úgy görbül, hogy a hasfalnak is van egy kis íve, és kb ezzel az ívvel párhuzamos. Szóval úgy tudtam a lánnyal együtt lenni, hogy hagyományos pózban én felül ő hanyatt feküdt. És annyira merev hogy nem igazán tudom lefelé nyomni.
2010. jún. 6. 13:12
 9/12 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Nos, a magam nevében nekem aztán köszön7ed... voltaképpen még nem tudtam érdemben reagálni, mert a 21.33-mas hszsomban megírt kérdésekre voltaképpen nem is reagáltál, vagy úgy kezeled, mintha elengedted volna a füled mellett, így pedig módomban nem áll válaszolni neked, mert te sem teszel eleget kérésemnek.

A kérdéseket nem magam miatt tettem fel, de ha nem adsz rájuk egyértelmű, pontos választ, akkor hogyan segítsek neked?


EE

2010. jún. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szia!


Ne haragudj, hogy nem válaszoltam minden kérdésedre, a mérettel kapcsolatosat nem értettem. A felső íve a péniszemnek 13,5 cm az alsó íve 16 cm így ha műtenék az alsó hosszabból rövidítenének pár centit, így 13,5 cm lenne. Attól tartok ez már kevés egy nő kielégítéséhez, és látom, hogy azért néhány lány aki írt már be olyan kérdést hogy a barátomnak 13 cm és nem jó vele a sex..., A péniszem egyébként ívesen görbül, nem peyron kór. A komplikáltságot pedig arra értettem, hogy ha beakarom rakni a brét akkor elkell nyomnom a hasfalamtól. Tartók attol is, hogy a csaj azért hagyna el mert velem csak kb 1 féle pózban lehet szeretkezni

2010. jún. 6. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!