Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vörös makk, prosztatatáji...

Vörös makk, prosztatatáji fájdalom, mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Már végső elkeseredésemben írok, mert egy orvos sem tud segíteni. 1 éve küzdök lassan ezzel.

Anno úgy kezdődött az egész, hogy nagyon bevörösödött a makkom, de nem kísérte semmi fájdalom vagy vizelettartási probléma. Kaptam bőrgyógyászaton különböző patikában kikevert krémeket, de nem használtak semmit. Utána kaptam antibiotikumot, szintén semmi.

Átküldtek urológiára, kaptam 2 féle krémet ott is, de semmi. Közben vizelettartási problémám lett, amire kaptam prosztatagyulladás elleni gyógyszert. Az hatott is, de a makk vörössége nem múlt el. Ezután máig kb még 3 féle antibiotikumot kaptam, de semmi. A makkom azóta is vörös, és prosztata tájékon is megmaradt a fájdalom, viszont a vizelettartási probléma elmúlt, az ürítés sem fáj.


Bőrgyógyászaton vettek kenetet, negatív lett. 4x volt vizeletminta vétel, mind negatív.Ondó mintát kellett adnom, gombára és baktériumra negatív.


Egyszerűen nem tudom kihez forduljak még. Ahogy felhúzom a bőrt a makk részen, pár másodperc után elkezd vörösödni, és nem múlik, akármit szedek.

Néha fáj a húgycsövem, néha nem, ez változó.


Nincs semmi váladék, nem is volt az 1 év alatt.

Esetleg valakinek valami tipp?



2018. jan. 22. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Húgycsőgyulladás/prosztatagyulladás lehet. Esetleg valamilyen STD. Például HPV is okozhatja..
2018. jan. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A makk szinét a bő hajszálér hálózat adja ,ha ezek kitágulnak,és megtelnek vérrel.Ha bőr felhuzásra kerül,a hajszálerek is szabadok lesznek,könnyebben

áramlik a vér .Talán már az orvosok is unnak,a jó leletek szerint megkockáztatják ,hogy valósat e mondasz .

2018. jan. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De ha semmi bajod csak vörös, akkor az miért zavar?

Persze utána a sok mindenféle kenőcs meg gyógyszer az árthat is.

2018. jan. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!