Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hererák? Időben vagyok még?

Hererák? Időben vagyok még?

Figyelt kérdés
2-3hete (2018. január eleje) éreztem először apró kellemetlen húzodó fájdalmat a jobb herémben, pár napig semmi, majd újra apró kellemetlen szúró fájdalom. Később duzzadni is kezdett, ekkor urológushoz fordultam. Daganatot állapított meg, másnap vérvétel, ultrahang. Megerősítették. Jövőhét kedden műtenek (2018. 02. 06). Hererák? Időben vagyok még? 1 hónap leforgása alatt megtörténik az eltávolítása, ez még rendben van? Nincsenek valós információim, a google-t viszont kiolvastam.

#here #hererák #here daganat
2018. jan. 31. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem időben vagy, mert időben észre vetted! Amúgy a hererák az egyik legkönnyebben gyógyítható rákfajta, tehát szerintem ne aggód!


Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?


Jobbulást!:)

2018. jan. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? A hereráknak jók a gyógyulási statisztikái, és egy here, illetve mellékhere tökéletesen elegendő mennyiségű spermiumot, illetve hormont tud termelni. Teljes életet fogsz tudni élni, ne aggódj!
2018. jan. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most fogom tölteni a 24. életévem.
2018. jan. 31. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó esélyed van a teljes gyógyulásra, mivel valószínű az első tünetek jelentkezésekor orvoshoz fordultál. Egyébként másoknak is ezt kellene tenni, nem halogatni ha észlelnek bármi szokatlant a testükön,vagy a szervezetükben. Tudom nehéz időszak következik számodra, de bízz a kezelőorvosokban. Kitartást, és mielőbbi teljes gyógyulást kívánok!
2018. jan. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dóri84 ***** válasza:
Szia! Érdekelne, hogy vagy? Kisfiam 5 és fél éves és múlt hét csütörtökön diagnosztizálták nála h heredaganata van. Vérvételu erednényei viszont mind jók, még a tumormarkerek is, így holnap megismétlik az ultrahangot. Még reménykedünk, hátha nem rossz indulatú. Neked hogy alakukt a szövettan? Kaptál jezekést is? Nem tudjui mure számítsunk? Ki vagyunk idegileg😢😭! Köszi, ha írsz vmi infót!
2018. ápr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!