Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A párom gyerekkorában egy...

A párom gyerekkorában egy baleset miatt elveszítette az egyik heréjét. Szerintetek mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az orvosok szerint attól még lehet gyereke, de valamivel gyengébb más pasiknál. Van, amikor nem áll fel neki, de ez a probléma eddig elég ritka volt és ha elsőre nem is ment, aludtunk egyet, majd felébredve ha újrakezdtük, mindig sikerült.

Az utóbbi 2hónapban azonban megváltozott a helyzet, nem állt fel neki, ha kicsit fáradt volt, akkor belealudt az előjátékba, ha próbálkoztunk nagyon hamar elment. Őt nagyon zavarják ezek a dolgok és úgy érzi, nem teljes értékű férfi.

szerintetek valóban a fizikai probléma miatt nem megy neki mostanában vagy már annyira zavarja lelkileg ez a dolog, hogy azért sem képes?

Úgy érzem, mintha nem kívánna, régebb egy éjszaka többször is csináltuk, 2hónapja pedig csak alszunk, ha próbálkozunk vagy nem sikerül, vagy pedig hamar elmegy.

Szeretem, nem hagyom el emiatt, de már kezd kellemetlen lenni nekem, hogy nincs szex. Mit tegyek?


2010. jún. 6. 20:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, rendesek vagytok, hogy írtatok, mások véleményét is meghallgatnám:)
2010. jún. 7. 20:16
 12/15 anonim ***** válasza:

Hali!


Megkérdezhetem alábbiakat...?

_ Mit dolgozik, hogy miben fárad el, napközben mennyi ideje van pihenni?

_ Nincsenek barátai, akikkel időnként úgymond... beül7 vhová egyet mjuk sörözni, vagy akikkel beszélgethet?

_ Jól látom, ha azt állítom az általad eddig megodztott infók alapján, hogy egy rendkívül gátlásos srácról beszélünk, aki főleg az utóbbi időben eléggé magába forduló lett, és nem mer segítséget se kérni? (Bátortalanság)

___ Szóba hoztad már neki a pszichológusi segítséget?

_ Orvosokhoz hogy viszonyul? Fél tőlük? Kerüli őket?

_ Ő azzal hitegeti önmagát, esetleg tégedet, hogy "Majd megoldom vhogy!", közben nem látsz semmi javulást, pozitív változást?


Kitartás! Fel a fejjel! ;-)

Üdv: EE

2010. jún. 8. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Tutujka ***** válasza:
Szexuálpszichológus.
2010. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

köszi a választ

akkor szerintem a helyzet világos

a kérdés szempontjából lénygtelen hány heréje van

egsszerüen túl sokat dolgozik, fáradtan stresszesen senkinek sem megy a szex

azt kell most eldönteni, hogy ebben a gazdasági helyzetben megengedhetitek-e magatoknak, hogy ne dolgozzátok ki a beleteket, és kicsit lazítsatok a munkatempón, vagy sem

gondolom te is fdolgozol, és nem otthon unatkozol

2010. jún. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

05:27ösnek:

lovardában dolgozik, joformán mindent neki kell csinálnia, reggel 5kor kel és van, hogy este 9ig is dolga van. Télen van ideje napközben pihenni, de a nyári időszakban enni is alig van ideje, nemhogy pihenni.

Vannak barátai, de őket kénytelen hanyagolni, régebb sokat jártunk ki a baráti körünkkel közösen sörözni, beülni valahová, rendezvényekre is, de mostmár aludni sincs rendesen ideje.

Igen, jól érted, a párom valóban nagyon gátlásos, az érzelmeiről nem szeret beszélni, nem bátortalan, csak tudod olyan magányos farkas típus, előttem nem volt komoly kapcsolata és játszott a lányokkal, mert nem talált olyant, akivel le tudott volna komolyodni. Szokatlan számára ez a "megbeszéljük a problémáinkat és közösen oldjuk meg" helyzet, de eddig mindig így tettük.

Nem említettem neki még pszichológusi segítséget, mert szégyelli a problémát és hát megvannak az előítéletei az agyfurkászokkal szemben... az ilyen típusú pasik nem mennek pszichológushoz, de azon sokat gondolkodtam, h ha nem tudjuk másképp megoldani, akkor ráveszem, hogy menjen el.

Nem hiteget, többször mondta, hogy soha nem ígért olyat, amit nem tudott betartani, ő megpróbálja megoldani, de most egyelőre túl sok a munka és kevés az ideje ahhoz, hogy ezen dolgozzon.

Én mellette állok és azt javasoltam, hogy egy darabig függesszük fel az együttléteket, vagyis a próbálkozásokat.

köszi a válaszokat:)

2010. jún. 8. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!