Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan kezeljem a fityma...

Fr4gile kérdése:

Hogyan kezeljem a fityma gyulladást? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fitymaszűkületem volt fiatalabb koromban, amit azóta sikerült kezelni (?). Október óta könnyen teljesen hátrajön

a fityma a makkomról, még a makkon túl is, fájdalom nélkül ernyedt állapotban. Merev állapotban már nehezebben jön hátra

és bár egészen hátra tudom húzni egy idő után fáj és feszül. Amikor először hátra húztam egyből láttam, hogy

szmegma borítja a makkom felét kb amit lemostam és azóta is mosom amikor zuhanyzom. A másik dolog amit észrevettem, hogy

amikor hátrahúzom a fitymát egy része piros és meg van duzzadva, rákerestem és gyulladás okozza. Gondolom emiatt nem

tudom normálisan hátrahúzni merev állapotban. Elmentem a családorvosomhoz és kamillateás kezelést tanácsolt.

Még soha nem csináltam ezt, ezért szeretném ha valaki segítene hogyan kell, mennyi ideig kell, stb?

Mosás után vagy előtt kell? Továbbá milyen tusfürdőt használjak a makkom, fitymám mosásához ami kíméli?

Bármi más tanácsnak nagyon örülnék. Előre is köszönöm! 16/F



#gyulladás #fityma #kamilla tea #fitymaszűkület #fityma gyulladás #kamillateás kezelés #nehezen hátrahúzható fityma #fityma gyulladás kezelése
2018. febr. 5. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp fürdés után kamillázz, nem kell sok szappan, én baba szappant szoktam használni. Engem szárít a tusfürdő, de kinek mi.
2018. febr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetőleg kerüld a tusfürdő, szappan használatát, vagy keress direkt érzékeny bőrre valót, amiben kevesebb az adalékanyag. A kamillát meg fürdés után használd, kb. 10-15 percig.
2018. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek!

A kamillateába hátrahúzott fitymával lógassam?

2018. febr. 6. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!