Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymám nem tudom hátrahúzni...

A fitymám nem tudom hátrahúzni, de annyira már sikerült hogy lássam hogy a makk összevan nőve a fitymával, ez normális?

Figyelt kérdés
az összenövés kb 1 cm vastag, nemtudom milyen hosszan van összenőve.

2018. febr. 2. 00:43
 1/7 A kérdező kommentje:
a zacsim felöl van összetapadva, nincsen 1cm, elírtam, 1mm, a makk feléig jön hátra a bőr, az "összenövés,, ott kezdődik ahol a makkon van a lyuk vagy miaz.
2018. febr. 2. 01:04
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Általában egy kis gyakorlással, erőltetéssel könnyen leválik róla, szinte fájdalommentesen. De ha nagyon nem menne, akkor az orvos lefejti róla.
2018. febr. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet, hogy a fitymaféknek hiszed azt, hogy össze van nőve. Hány éves vagy?
2018. febr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Valoszinuleg a fitymafeked van lenove a makkhoz. Ezt nem lehet tornaztatni, mint a sima szukuletet. Mutettel lehet megoldani csak. En is ilyen cipoben jartam :/
2018. febr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, tudnál mesélni a műtétedről? valami csövet vezettek a hugycsövedbe a mütét után? mennyire fájt a mütét? mennyi idő volt? a mütét után milyen érzés így élni?
2018. febr. 2. 15:01
 6/7 anonim ***** válasza:
sajnos nekem nemrég volt ilyen van pár tippem
2018. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
elmondanád kérlek?
2018. febr. 2. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!