Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet az oka hogy viszket...

Mi lehet az oka hogy viszket belülről a húgycsövem?

Figyelt kérdés

Kb 1 napja kezdett el viszketni!De ezt nem tudom megvakarni mert belül van.Ma hétfő van és 3 nappal ezelőtt pénteken voltam egy nővel,de gumit használtam, viszont mikor szájjal elégített ki nem volt a micsodámon gumi

Pénteken késő este voltam vele,szombaton egész nap nem viszketett,vasárnap kezdett el viszketni, ma hétfő van és szüntelenül viszket....van hozzá köze hogy pénteken voltam egy idegen nővel?


2018. febr. 5. 23:43
 1/6 anonim válasza:
Nagyon elképzelhető. Ha eddig még sosem volt ilyen tapasztalatod és rendesen tisztálkodsz vagy a nőtől kaptál el valami csúnyát vagy egy wc ülőkétől.
2018. febr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze rendesen tisztálkodok, viszont most nemrég hátrahúztam a bőrt és a makk részénél hátul is tiszta piros és viszket kívülről is.De az is lehet hogy csak megfáztam, mert egyébként hideg,fűtetlen konditeremben edzek és eléggé köhögök már e miatt.És kb 2 napja sétáltam és telibe beleléptem egy nagy pocsojába,tiszta víz lett az egész cipőm.az is lehet hogy megfáztam,vagy csak nyugtatni akarom magam?Mert a nő is tiszta és ápolt volt.. :/
2018. febr. 6. 00:04
 3/6 anonim ***** válasza:
ajaj kérdező, attól még, hogy tisztának és ápoltnak tűnik lehet fertőzése... nemibeteg gondozóba vagy urológiára menj el.
2018. febr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy Canesten krémmel kenegetem,de még a héten bemegyek ha nem tapasztalok javulást..
2018. febr. 6. 10:50
 5/6 anonim ***** válasza:
ha tényleg gomba, akkor majd kapsz kapszulát az megoldja és kutya bajod sem lesz. viszont szólj a csajszinak, mert lehet candiasisa van (ha tényleg gomba, és a szájüreg nyálkahártyájáról kaptad el), hogy mielőbb kezeltesse magát - illetve bármi van szólj neki. sok sikert!
2018. febr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*candidiasis (na írni sem tudokxd)
2018. febr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!