Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyok a melleim, mit csináljak?

Nagyok a melleim, mit csináljak?

Figyelt kérdés
23/F vagyok és zavaróan nagyok a melleim, pedig nem mondanám magamat kövérnek. 184 cm magas vagyok és 78 kg. Eddig 95 kg voltam, az elmúlt 1 évben kardio edzéssel és tudatos táplálkozással ennyit tudtam fogyni. Azonban a melleimről nem tűnik el a zsír vagy nem tudom én micsoda... Mitévő legyek? Hormonok? Vagy tesztoszteronnövelő szerek? Műtétet nem szeretnék.
2018. febr. 10. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát a hormonok adagolása sokkal károsabb a szervezetre mint egy mell kissebbitö mütét...
2018. febr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pedig a műtét a megoldás. Én is sokat fogytam, de csak azt értem el hogy most már mégjobban látszik és lóg is, hiába a sok edzés meg normális kaja.

2 évet vártam, most fognak majd műteni. Nem kínlódom tovább, 0 az önértékelésem emiatt.

TB támogatja, beszélj a háziorvossal

25F

2018. febr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A melleid nagyon sokat nem fognak változni .Van ám ott bőven izomzat is .Ha megnézed a férfiakat strandon,milyen nagy mellekkel rendelkeznek,már fel sem tetted volna kérdést .Több lány irigyli is ,akinek csak pattanás van ott .

Mennyivel lenne jobb,ha zsirt szivatnál le,a ráncos bőr meg ott lógna ? Aki túlsúlyos volt tini korában,és természetes módon fogyott le,annak is látni a testén,hogy ő kövér volt .

Néhol még a bőre is elvan szineződve .

2018. febr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3, ez szuper, de engem nagycsöcsű, gátlásos fickóként eléggé zavarna ha egy csaj a mellem méretére irigykedne. Hidd el, aki kés alá fekszik emiatt, az nem viccből teszi
2018. febr. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit értesz tudatos táplálkozás alatt, de a legfontosabb az lenne, hogy a vegyszereket, adalékokat, tartósítószereket tartalmazó kajákat mellőzd. Ezek ugyanis hamis ösztrogénként viselkednek a szervezetben, és gátolják más hormonok termelődését.

Próbálj minél több bioélelmiszert fogyasztani. A finomított cukrot, finomított étolajat is kerüld, mert ezeket vegyszerekkel finomítják, így erősen szennyezettek. Sütéshez érdemes hidegen sajtolt napraforgó étolajat vagy szűz olívaolajat használni. És nyers nádcukrot. A kozmetikumokra is vigyázz, főleg a hónaljstifttel. Olyat vegyél, ami aluminiumsó-mentes, parabenmentes. DM-ben vannak Alverde-termékek férfiaknak is, ezek natúrkozmetikum-kategóriásak.


Nem véletlen, hogy egyre több férfinél előjön ez a probléma, és nem feltétlen a leadott túlsúlyból marad vissza.

2018. febr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó jól mondja, a gond ott van, hogy ha már egyszer kialakult akkor az nem fog visszahúzódni, főleg ha túlsúly is volt hozzá. Egyéni nézőpont, hogy ki az aki meg tud vele barátkozni és ki az aki elmegy sebészhez, hogy egy életre megszabaduljon tőle.

Plasztikánál pedig nem csak zsírt szívnak, hanem kiveszik a mirigyet is, illetve a felesleges bőrt is, tehát nem marad utána ráncos semmi.

2018. febr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!