Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid a fitymafékem. Valakinek...

Rövid a fitymafékem. Valakinek van tapasztalata a műtétről?

Figyelt kérdés
Meddig és mennyire fájt, mikor volt utána "újra" használható a cerka?
2018. febr. 13. 19:23
 1/2 anonim válasza:
Halihó! Nekem teljes tkm-em volt,nem tudom neked elég lenne a rkm...a műtét nem vészes,az érzéstelnítő tűk fájnak picit,de aztán ha esetleg olyan helyen vágnak ahol nincs jól érzéstelenítve akkor tud fájni..maga a műtét ilyen 20-30perc lehetett,nem tudom,nem mértem,nekem jól eltelt ugyan is a dokival végig beszélgettünk 🙂 meg mindig kell majd mondanod hogy fáj e,érzel e valamit vagy se. Nekem a műtét 2hete és 4 napja volt és sajnos még nem potyogtak ki a varratjaim..úgy tippelem hogy a teljes felépülés max 4hét lehet..egyébként a sebet úgy kell majd ellátnod hogy napi 2-3x megáztatod az orvos által felírt teával aminek magyar nevét nem tudom,szlovákiában élek.. valamint egy krémet,gondolom betadint fognak felírni amivel szintén kenegetned kell napi 2-3x. Remélem tudtam segíteni és ha bármi kérdésed lenne írd meg nyugodtan 🙂 16F
2018. febr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennél jóval egyszerűbben, körülmetélés nélkül is meg lehet oldani a rövid fitymaféket, de a fitymaszűkületet is, mindegy, hogy anyaországi vagy vagy szlovákiai. Csak tudni kell kit keress és hol!?
2018. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!