Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális, hogy publikus...

Normális, hogy publikus helyeken nem tudok pisilni?

Figyelt kérdés
Igazábol elég hülyén hangzik a kérdés, de sajnos így van. Egyszerűen plázákba, vagy akár az iskolába bármennyire is kell, nem tudok. Ha leülök nagydokgok végezni akkor megy de ha wc/piszoár előtt állok akkor sosem. Ha óráról kikéreckedek, és tudom, hogy akkor nem jön be senki akkor mindig sikerül. Szerintetek ezt valahogy lehet orvosolni? 15/f

2018. febr. 16. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezzel sokan vannak így, egy időbe nekem sem ment. Próbálj ellazulni, ne legyél szégyellős, teljesen természetes dolog. Ha valaki beáll melléd és nem zavartatja magát akkor te miért tennéd?
2018. febr. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen, próbálj fütyülni ilyenkor úgy könnyebb
2018. febr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, szembecsukás, füles berakása, hogy ne halljam a körülöttem lévőket, de nem sikerül :/.
2018. febr. 16. 15:48
 4/10 anonim ***** válasza:

Fő oka a szégyenlősség érzet.Ezt kell leküzdened .

A pszichédre hat az,ha nem egyedül vagy .

A gátlástól egyszerűen nem nyitódik ki a vizelet elzáró szelepe.

2018. febr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak az a fura, hogy amúgy egyáltalán nem vagyok szégyenlős senki előtt.
2018. febr. 16. 16:14
 6/10 anonim ***** válasza:
piszoár helyett akkor próbálj meg a wc-n ami mégis zárt helység pisilni.Egy próbát megér.Sokak vannak vele így.De elvileg van piszoár illem is,csak sokan nem tudják.Ha van több üres hely is akkor nem állok be senki mellé,egy helyet kihagyok.
2018. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kabinba swm tudok, ha be van zárva akkor sem.
2018. febr. 16. 19:38
 8/10 Várhegyibence válasza:
van aki még is tud, de szerintem se kéne
2018. febr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de amúgy 15 éves fiúként már ne használ a pisilés szót legalábbis névvel arccal ne
2018. febr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ugyanez van velem. Óráról kimegyek, minden ajtót becsukok, de sehogy nem megy. Pedig tudom, hogy nincs ott senki. De még otthon, nővér/anya előtt sem tudok, és nagyon idegesít.

Te már találtál megoldást?


14/L

2018. dec. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!