Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Adott egy osztályközösség.15...

Nádasi Martin kérdése:

Adott egy osztályközösség.15 ember. Ezek közül egy személy állandóan a magánéletéről beszél mindenkinek. Mi a célja ezzel? Többi lent

Figyelt kérdés
Tisztára olyan mintha magára akarná vonni a többiek figyelmét.Állandóan a barátjáról beszél,vagy a kutyájáról,vagy szóba jön bármi,beleszövi a saját történetét.Ha valaki mond valamit,ő egyből beleszól: nekünk is ilyen van(és mondja a saját dolgait...) vagy : ott én is voltam...(és megint elmeséli..).Sajnos elég idegesítő,nem tudjuk milyen jellegű probléma ez,de már kóros...Mit lehet vele tenni?? Mi okozhatja ezt? Mi lehet ez egyáltalán?

2016. nov. 28. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
vszinuleg igy keres maganak kicsit eroszakosan hallgatosagot, mert mondjuk otthon nem hagyjak szohoz jutni, vagy ha el is mondja , akkor is leintik vagy leszrjak a csaladtagjai. probaltatok mar vele erdemben beszelni? mas temakrol .
2016. nov. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Valószínűleg szimplán hülye.:) Talán eddig egy jelentéktelen senki volt, így, új osztályközösségben próbálja értékesíteni önmagát. Éreztessétek vele, lehetőleg egy kicsit durván, hogy már elegetek van az unalmas történeteiből. Ha mesél, fordítsatok hátat, vágjatok a szavába,vagy egyszerűen menjetek el az adott helyszínről.

Tudom, bunkóság, de ez a legpraktikusabb megoldás :D

2016. nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!