Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herefájdalom 20 évesen?

Earth4 kérdése:

Herefájdalom 20 évesen?

Figyelt kérdés

Már évekkel ezelőtt is volt ilyenem akkor is a jobb herém fájt akkor az urológus azt mondta ultrahang es kezi vizsgalat utan hogy mellekhere gyulladas de mar elmulil hogy nem is kell ra gyogyszer oke, el is mult. Ez kb 16 evesen volt


Most egy jo 5 honapja megint faj eleinte ugy ereztem hogy csak egy pontban a jobb herem vagyis inkabb a mellekherem, ugy erzem hogy a lagyekom is faj a herem alatt is meg a jobb combom belesejebe is sugarzik a fajdalom.. voltam megint ultrahangon ott azt mondtak hogy: a kicsit nagyobb a jobb a baltol de ez teljesen normalis, van egy 5 mm es ciszta a jobb heremben meg egy kicsi visszer a bal korul de azt mondtak hogy semmi rendelleneset nem latnak. Ezutan elmentem egy urologushoz aki azt mondta hogy a fizikai munkatol faj biztos benne az produjal iylen tuneteket hogy faj maga a herem is es a combomba sugarzik meg neha a derekam is faj hogy az idegek meghuzodnak azt mondta a ciszta miatt ne aggodjak mert semmi komoly csak folyadek azzal nincsen teendo, irt fel gyogyszert meg egy kis tornat es ezek utan kicsit jobb is lett, most az utobbi idoben meg megint egeszen intenziven faj a herem meg a lagyek resz kozvetlen a herezacsko alatt meg a combomba sugarzik meg mintha a mellekherem olyan kemenyebb lenne... es ezek rosszabbak mikor dolgozom fizikai munkat dolgozom egyebkent 25 kg ig emelek .


Valaki meg tudna mondani hogy mi ez? Esetleg valaki hasonlo helyzetben? Most megint menjek vissza az orvoshoz? Hogy nem segitett rajta semmi? Nagyon felek hogy valamj komoly rak vagy serv vagy valami, barmi sgeitseget tanacsot szivesen fogadok



2018. febr. 16. 23:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!