Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan mennyek először kórházb...

Hogyan mennyek először kórházba 15 évesen?

Figyelt kérdés
Mit kell vinnem? Hova kell mennem? Kell beutaló? Pontosabban urológiára szeretnék elmenni. Félek és nemtudom, ha bemegyek mit kell csinálni. :/

2018. febr. 5. 17:16
 1/10 anonim válasza:
61%

Szia!

Először menj el a házi dokodhoz, ő ad neked beutalót.

Kórházba a TB kárnyád vidd magaddal.

Én is 15 éves vagyok.

2018. febr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha jól értelmezem urológia szakrendelésre szeretnél elmenni. Nem kell beutaló, csak a személyi és a TB kártya kell. Elmehetsz egyedül is, de azt tudd, hogy ha valamilyen beavatkozásra van szükség kell a szülő aláírása. Jó ha megérdeklődöd kell e időpontot kérned a vizsgálathoz, mert ez előfordulhat ha nem sürgős.
2018. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Bocs 3 as,nem szakrendelésről van szó,hanem kórházról.Merőben eltérő a 2 eset.
2018. febr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
3. vagyok. Legtöbb helyen a kórházakban van szakrendelő. Erre gondoltam.
2018. febr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Igy igaz,de nem magában a kórházban.Ide csak szakrendelőből lehet bejutni .
2018. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
15 évesen nem a felnőtt szakrendelés kezeli, hanem a gyermekkórház ill. klinika/gyermekURO. Szülő, TB kártya, személyi ig.
2018. febr. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell beutaló, de lehet időpontot kell kérned, ha van Szakrendelő, akkor oda kell menned.
2018. febr. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

Ha sima vizsgálatra megy el,akkor visz tb kártyát,személyit(beutaló nem kell) kell vinnie.Nézd meg mikor van rendelés az urológián,de akár telefonon kérhetsz időpontot(neten is meg tudod nézni kik rendelnek,van telefon szám és aki szimpi azt felhívhatod és kérhetsz telon is tájékoztatást) is és akkor tudod hogy pl 5 órára kell menned és kihez.


Ha időpontra mész és tudod hogy kihez akkor megkeresed az orvosi szobát és leülsz és várakozol és megvárod amikor kijön az asszisztens odamész hozzá és a kis papírjaid oda viszed(tb,személyi) és majd szólít ha sorra kerülsz.


Ha nem időpontra mész akkor szokott lenni kartonzó oda sétálsz és ott felvilágosítást kérhetsz vagy simán az urológiai osztályra mész és kiválasztasz egy nevet,leülsz és szintén amikor kijön az asszisztens oda mész a papírjaiddal és majd szólítanak ha sorra kerülsz.(Legalábbis nálunk így megy,nálunk nem kell sorszámot húzni,de hallottam ahol igen.)

2018. febr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Februàr óra màr rég elmehettél volna urológiára a kérdés újboli kiemelése helyett
2018. jún. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Voltál azóta?
2021. jan. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!