Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 12 évesen nem késő?

12 évesen nem késő?

Figyelt kérdés
Szerintetek? Normális az, hogy 12 évesen még nem serdülök? Úgyértem, hogy alig van pattanás az arcomon, és még spermám sincs. (2005 november 26) Kérlek segítsetek

2018. febr. 18. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Semmiről sem késtél le. És nem a pattanás és a sperma megléte jelzi a serdülés kezdetét. Elsősorban a pénisz változása, és a szőrösödés jelenti, hogy elkezdődött a serdülés.
2018. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1, már szőrösödik, csak félek..
2018. febr. 18. 19:07
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Nincs mitől félned. 12 és fél évesen még nem kell hogy spermád legyen. az elkövetkező 1 évben biztos az is fog lenni ha már szőröödiks "ott" körülötte.
2018. febr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Még annyi probléma is van, hogy az utolsó kérdésem óta azt mondák hogy masztizzak sokat. Amikor masztizok akkor elkezd fájni a fejem.. ez miért van?
2018. febr. 18. 19:18
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy elkésve, én is későn érő vagyok, én még most is alig szőrösödik, és pattonásom se szokott lenni. Bátyáim is ilyenek voltak, azt mondják ez tök normális szal ne parázz. F14
2018. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Ne masztiz még sokat. Persze már csinálhatod, de ne vidd túlzásba. A fejed meg azért fájhat mert vérnyomás problémád lehet, vagy nem pihened ki magad kellően. Tehát a te korodba még a heti 2 maszti elég, és feküdj le időben és pihend ki magad kellően. A serdülésed is felgyorsulhat ha kipihent vagy.
2018. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Megnő a vérnyomásod, azért fáj a fejed. Parázni nem kell, annak idején, 13 éves koromra már szőrös voltam, de a banánlé csak 15 éves koromra kezdett folyni. Szóval nyugi.

31/f

2018. febr. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Normális.Eleve nem mindenkinek pattanásos a bőre,örülj neki ha te nem vagy pattanásos,az elég kellemetlen tud lenni.Azzal sincs baj,hogy nincs spermád,sok fiúnak főleg akik alacsonyabbak a többi osztálytársnál gyakran később kezdnek el serdülni,később lesz fanszőrzetük és spermájuk is.Egy átlag magas,átlag fejlett fiú 12-13 éves kora elején kezd szőrösödni,ekkor lesz fanszőre,sperma ritkán van 12 éveseknél,sokszor 13-14 évesen van akiknek még később lesz.


Fanszőrzet ami a lényeges,ez a serdülés első jele.


Maszturbálni meg nem kell,nincs olyan hogy kell.

Maszturbálást végül is örömszerzés miatt végzik,nem azért mert kell,vagy valaki azt mondta hogy csináld,azt mindenki érezte hogy jó érzés,mikor érett úgymond meg rá,van aki 11 évesen már maszturbál,más meg csak 14 évesen.Tehát csak azért ne csináld,mert valaki azt mondta.

2018. febr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semmi pánik! Én először évekig hokiztam, elélveztem szárazon, aztán kezdett kiszőrösödni lenn, és majd jóval később lett spermám.
2018. márc. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A heréim normálisak? A bal 3cm, a jobb 2,5cm. Ez normális, vagy kicsi?
2018. ápr. 6. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!