Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez egy seb akar lenni a...

Ez egy seb akar lenni a péniszemen?

Figyelt kérdés

[link]


csak az seb van bent a képbe nem az egész nemiszervem. De kicsit megvagyok ijedve.



2018. febr. 24. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj dokihoz vele és ne nyomkodd vagy piszkáld. Lehet hogy begyulladt szőrtüsző de lehet hogy nem
2018. febr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szortuszogyulladas. Ha nem akarsz egybol dokihoz rohangalni vele, akk varj vele egy par napot, es ha feher vagy sarga lesz a kozepe ( mint a pattanasnak) akkor ovatosan nyomd ki. Akk szortuszogyulladas. Ja es figyelj a sterilitasra nehogy elfertozodjon. Ha nem is az, sztem varj vele egy par napot, ha nem mulik el menj el orvoshoz.
2018. febr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rendben. köszönöm a válaszokat.
2018. febr. 24. 11:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Ebből jön elő az Alien és filmet fognak forgatni róla :D


Egyébként pontosan hol van a seb?

2018. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A péniszem bőrén.A makk alatt egy kicsit. Olyan mint ha ki lenne kaparva de hozzá nem nyúltam. Azóta kisebb lett .
2018. febr. 24. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!