Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mekkora a megfelelő pénisz méret?

Mekkora a megfelelő pénisz méret?

Figyelt kérdés

Nemrég összejöttem egy idősebb lánnyal (19 éves) és beszéltünk már róla, hogy ő igényelné a szexet. A kérdésem, hogy mekkora az a méret amivel kellő örömet tudok neki szerezni? Nekem kb 17 cm lehet, viszont félek hogy nem lesz elég. Kérlek segítsetek.


16/F



2018. febr. 25. 19:40
1 2
 11/15 aszlan ***** válasza:
Akkar mijen nagy lehet.a lényeg hogy izgasd fel amig csurom nedves nem lesz.ujazd nyald bármi amitől be indul.mikor mar csucskozelben van meg ha 5cm akkor is sikerül a csúcsra jutasd garantálom.
2018. febr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 xKakashix válasza:
olyan nincs hogy kb 17 cm lehet, mérd meg rendesen.. amúgy meg nekem is 17cm és igen elég, de a vastagság is számít.. úgyhogy hajrá űzzed a nőket :D
2018. márc. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 xKakashix válasza:
ja még annyit hozzá tennék, hogy Magyarországon egyáltalán nem kicsi az átlag pénisz méret, 16.5cm, csak keressetek rá, akár külföldi oldalon is..
2018. márc. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Jézus. Már megint ez a faszmérertés... Aki nem egy felszínes qrva annak édes mindegy, hogy 11 vagy 21cm.

A vastagság sem számít.

TECHNIKA!!!

Ez a lényeg. Nem a méret.

(Tudon miről beszélek, mert mindegyik páromnak más volt)

Amúgy te már bőven túlteljesíted az átlagot.

2018. márc. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
*méregetés
2018. márc. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!