Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen (másokon nem) és...

Noname válaszolo kérdése:

A péniszemen (másokon nem) és a zacsimon Apró fehér pottyok vannak. Nem fáj nem vizeket. Ezek mik lehetnek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 25. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Pearly penile papule-od (ppp) van neked is szerintem. Olyasmi, mint egy mitesszer, de nem lehet csak úgy kinyomni.


Ne aggódj, semmiféle gondot nem jelentenek.

2018. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Ö-ö,1 es,azok fordyce pöttyök .
2018. febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja igazad van. Mindegy, valszeg a kettő közül az egyik van neki. A lényeg, hogy mindkettő ártalmatlan.
2018. febr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32%

Okos ember, nem itt kérdezget egészségi állapotával kapcsolatban laikusokat, hanem elmegy szakorvoshoz.

Ennyi erőből valamiféle önmegvalósító távgyógyítóhoz is fordulhatsz segítségért. :-D


Nem ciki elmenni szakorvoshoz! Ez butaság! Hidd el, naponta tucatjával lát nemi szerveket, nem hinném, hogy épp a tiéd ejti majd ámulatba.


A megnyugtató "nekem is volt ilyenem, vagy hasonlóm és az semmiség" tanácsok nagyon félrevezetők lehetnek, egyfajta önámító stresszoldást jelentenek. Mindig figyelembe kell venni, nem vagyunk egyformák, ráadásul látatlanban, laikusok tanácsára adni nagyon rossz döntés lehet. Mert, mi van, ha tévednek, mi van, ha nagyon tévednek?

Menj el orvoshoz!


Állami rendelőbe a hosszú várakozás miatt nem érdemes. Ahogy a klasszikus vicc betege mondja erre a helyzetre: "Kérem, addigra leszárad a ..."

Keress fel egy bőrgyógyászt magánrendelésén. 5000-15000 Ft. Szerintem, ennyit megér az a családi ékszer!

(Nekem urológiai problémám volt, műtét lett a vége, azóta tökéletesen működik minden. Államiban 3,5 hónapos volt a várólista. Maszek rendelő 1 nap után fogadott, egy hét múlva megműtötte.)

2018. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!