Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan növesszek szakállat...

Hogyan növesszek szakállat ennyi idősen? 16/F

Figyelt kérdés

Az arcom már pelyhezik, barkóm alatt, bajszom és az állam már szőrös viszont szeretném hogy legyen normális borostám...nemtudom hogy ennyi idősen kivitelezhető-e valami segédeszközzel, vagy ez teljes mértékben genetika? A nők/lányok válaszaira nem vagyok kíváncsi azzal kapcsolatban, hogy nekik nem tetszeken a borostás férfiak/fiúk bocsi...(van osztálytársam aki kb 14 évesen olyan szőrös volt mint a faterom...)

16/f



2018. márc. 1. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Fanszőrödet nyírd le és ragasz az álladra!
2018. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Végülis a popódról is szerezhetsz szőrt, ha ennyire félted a fanszőrödet!
2018. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha gondolod vehetsz abból is, bár a tiédnek jó kis hosszú punciszőre van, azzal igazi mikulás szakállad is lehetne!
2018. márc. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a tiednek mar nem mert kb a masodik dugasnal megmondtam neki hogy zavar es leszedte...ez volt kb 3 eve :/
2018. márc. 1. 20:51
 5/9 anonim ***** válasza:
A kopasz úgyis divatos most! Egyébként jó módszer az is, ha ondóval kenegeted az álladat!
2018. márc. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Gondolom te is ugy csinalhattad...

Anyud adta? (mindig elteszi az enyet a bas zottnagy tokaja ala...)

2018. márc. 1. 20:59
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor azért volt olyan hatásos! Látod, mindenképpen ki kell próbálnod!
2018. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Mikor 15 voltam a töritanárunk azt javasolta, hogy trágyával kenjük, hisz attól a növények is jobban nönek.

Szerintem kipróbálhatnád... egy próbát megér

2018. márc. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ha nem megy, akkor nem megy. Nem fog jobban nőni ha folyamatosan nyírod vagy akármilyen "csodaszert" raksz rá.


Én is próbálkoztam vele, de csak 20 évesen sikerült igazán. Plusz nekem viszonylag jó genetikám van, de nállam sokkal jobbak is vannak akiknek már a te korodban is a supermodellekre ráphotoshoppolt szakállhoz hasonlót tudnak növeszteni.


Olyan mint a pénisz méret. Annyival dolgozz amennyid van.

2018. márc. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!