Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez normális, segítség?

Ez normális, segítség?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok vagyok ,lassan 14 alacsony a tesztoszteron szintem és magas a ösztrogén már serdülök és szőrösödök ,de odalent nem történt semmi növekedés és nőies melleit vannak ,ez mi a fasz???
2018. márc. 17. 22:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Olyannak érzem magam ,mint egy torzszülött! :(((
2018. márc. 17. 22:53
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, és a hangom ,se mélyült ,pedig már 9 éves korom óta kráteres a fejem ,meg 11 éves korom óta szőrösödök!
2018. márc. 17. 22:57
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Nem vagy torzszülött nyugi!:-)


Az van hogy a te korodban sokszor a szervezete több női hormont termel és ekkor van hogy a mellek megnőnek,mint a lányoknál ez van hogy pár hónapon belül,de van hogy csak 18 éves korra helyre jön magától és eltűnik.Azért érdemes lenne ha a háziorvosod áttapintaná a melleid hogy a te esetedben is erről van e szó.



A hang nem mindenkinek kezd el korán mutálni,van akinek sose lesz férfias hangja,szoprán marad,vagy csak 18-20 évesen kezd el mélyülni,a fanszőrzet az egyik legfontosabb jele a serdülésnek.Nem vagy túlsúlyos kicsit és milyen magas vagy?

Csak mert alacsonyabb fiúknak van hogy később kezdődik a pubertás,bár ahogy te írod nálad ez már 11 évesen megkezdődött.


Semmi baj nincs veled,mindenki más ütemben fejlődik,az a baj hogy sok fiú össze-vissza hazudozik hogy micsoda nagy van nekik és emiatt nagyon sok fiú azt hiszi velük baj van,pedig a többi is csak hazudik.

Valamint sok fiú nem is hallott a vérpéniszről és a húspéniszről sem.Vérpénisz amikor egy felnőtt férfinak is lankadtan igen kicsike van pl 4-6 cm,de ha feláll akkor normál méretű lesz pl 15 cm.

És van a húspénisz amikor ernyedten is egész nagy a pénisz pl 10-12 cm,de ha feláll ez is 15 cm lesz.Tehát csak ernyedten van különbség köztük.


A férfi átlag pénisz mereven állítólag 12-16 cm a statisztika szerint és itt felnőttekről van szó.Szerintem azért a 15-16 cm gyakoribb,mint a 12 cm.

-14 évesek elég eltérő adatokat írtak magukról,akik ebben a korban elég alacsonyak voltak(155-160 cm),azok gyakran számoltak be arról hogy később serdültek vagy még szinte nem is és kisebb méreteik voltak.Őket későn érőknek nevezzük.De idővel ők is utolérik a többieket.Ők gyakran 8-11 cm írtak.A magasabb növésű 13-14 évesek(165-173 cm)azok 12-14 cm mereven,szóval a 18-20 cm-vel amiről kamuznak ne higyél.

2018. márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vagy torszülött és szépen kifognak egyenlítődni ezek a dolgok. Azt persze nem tudom, hogy odalent mihez képest nem történt semmi növekedés, mert csecsemő korod óta azért biztosan gyarapodott a méreted. :) A melled majd "helyre áll", a hangod pedig ráér még mutálni, attól függetlenül, hogy meglepően korán kezdtél szőrösödni.
2018. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Relax!

Nem lesz baj!

2018. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!