Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez normális? 19 éves vagyok,...

Ez normális? 19 éves vagyok, pár hónap múlva 20, és semmi arcszőrzetem vagy testszőrzetem.

Figyelt kérdés
Már régóta akarok arcszőrzetet, de még mindig semmi. Az államon van pár sötét szőrszál, illetve van ez a tipikus szakmunkás bajszom, de ennyi. Minden ismerősömnek már komoly arcszőrzete van és kicsit vicces hogy úgy nézek ki mellettük mint egy óvodás. Testszőrzet ugyanez (kivéve a hónaljamat meg persze ott lent), a köldököm alatt van pár szőrszál és így ennyi. Ez normális ilyen korban? És van valami módszer az arc illetve testszőrzet növeléséhez? Légyszíves az olyan válaszokkal hagyjatok hogy "örülj neki, majd ha borotválkoznod kell megbánod" stb stb. Köszi előre is!

2018. márc. 7. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Megesik. De majd idővel alakul. Am jaja hormonozhatod magad, akkor lesz valtozas, de inkabb ne.
2018. márc. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez a hormonozas hogy mukodik? Es miert ne?
2018. márc. 7. 14:59
 3/8 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=AbNyVIqZ36s&t=4s


Így növelheted a tesztoszteronszinted természetesen, vegyszerek nélkül.

Nem emlékszem, h ebben a videóban benne van-e, de aludj alsónemű nélkül.

2018. márc. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

jaj, csak hormont ne!

nézd meg a világ népeit..például az eszkimók teljesen szőrtelenek, vsak a hajuk szép, aztán sok ázsiai alrassznak nincs arcszőrzete.


nem kell felháborodni, de tudod-e kik voltak az őseid? volt-e köztük ilyen szőrzetnélküli?


amúgy ez nem baj, sok ezer honfitársunk ilyen.

2018. márc. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy nem kell borotválkozni... mit nem adnék egy ilyen testszőrzetért/arcszőrzetért.

20/f

2018. márc. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tudom, mindenki azt mondja nekem hogy a borotvalkozas faraszto es korulmenyes, de en szakallat akarok, ez az almom xD.

4. Valaszolonak: a csaladomban minden ferfinak dus arcszorzete van/volt, en vagyok az egyeduli kakukktojas

2018. márc. 7. 19:13
 7/8 anonim ***** válasza:
A hormon kezeléseknek igen nagy kockázata van .Más hormonokra is kihathat,nem is szívesen vállalják be ezért a dokik .
2018. márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Probald ki a királydinnye készítményeket, minden testépíto ezt is használja, nálam bejott, pld.


[link]

2018. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!