Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hererákom van, de nem akarok...

Hererákom van, de nem akarok műtétre menni, többi lent (? )

Figyelt kérdés
Nos mind2 herémen van egy borsó nagyságú csomó.. És azt hallotam hogy ilyenkor eltávolitsák mindkét herét.. És én apa szeretnék még lenni.. Mit tegyek? Nincs erre gyógyszeres kezelés?
2018. márc. 22. 12:55
 1/9 anonim válasza:
100%
Azok véletlenül nem a mellékheréid? Orvos mondta, hogy hererákod van, vagy te hiszed csak azt?
2018. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

KI ÁLLÍTJA, hoyg hererákod van? Mert ha ez öndiagnózis, akkor jobb, ha elmégy orvoshoz, uyganis amit írsz, az nem erre a betegsére jellemzö, azaz nagy valószínüséggel csak vaklárma!


Ettöl függetlenül ha mütétre kerülne sok, sor, akkor is elötte lehet spermát tartalékolni egy késöbbi gyerek érdekében!

2018. márc. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Orvos látott, vagy magad találod ezt ki?


Amúgy lehet spermát lefagyasztatni.

2018. márc. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Öndiagnózis..

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2018. márc. 22. 13:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Azok a mellékheréid, szinte biztos! De menj el dokihoz, majd ő megmondja.
2018. márc. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Neked inkább a fejeddel vannak gondok. Te eldöntöd hogy rákos vagy. OK. Idióta.
2018. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ilyen hülyeségeket ne beszélj be magadnak, dokival nézesd meg magad.


Saját példa:

25 éve fiatalon 1-2 napig heresérvet beszéltem be magamnak. Városi séta során gyakorlatilag majdnem elájultam (amikor ezen kattogott az agyam), majd percekig feküdtem a földön. Elötte pár órával magas szikláról tengerbe ugrottam, megütöttem a golyómat, utána kitapogatva találtam ki ezt. Itthon doki nyugtatott meg, hogy minden rendben.

(Nem vagyok egy cidris alkat, más csúnya sérülés soha nem viselt meg, de golyóihoz máshogyan viszonyul férfi ember.)

2018. márc. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező! Az öndiagnózisod nem több ennél...

[link]

2018. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Először is menj el urológushoz,valószínűleg csak a mellékheréidet érzed.De az urológus tud diagnózist felállítani,hogy van e egyáltalán bajod,attól hogy megvizsgál és megmondja hogy van e valami baj,nem jelenti azt hogy téged bármire is köteleznének.


Beutaló nem kell az urológiára.

Kollegám férjének volt hererákja de egy szóval sem mondja hogy a heréjét eltávolították volna,kemot kapott

2018. márc. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!