Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves vagyok,170 cm magas...

16 éves vagyok,170 cm magas és 97 kg. Nyar végére le akarok fogyni 80 kg ra. Edzestervem:az lenne, hogy mindennap olyan 11:20 elmegyek edzeni és az olyan futok, biciglizek, ugráló kötelezek és 13:00 jövök haza. Igy meg lesz?

Figyelt kérdés
Ja azt még elfelejtettem oda írni hogy.Etkezes:sok gyümölcs, zöldség, csirkemell, marhahús, hal, tökmag, bab, rizs+mma-ni is fogok

#király lesz
2017. jún. 23. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Marhahúst ne és nagyon sok gyümölcsöt se inkább sok zöldséget a sok gyümölcs helyett
2017. jún. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De amúgy így meglesz?
2017. jún. 23. 23:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Marhahús mehet nyugodtan. Sok benne a fehérje.
2017. jún. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


A tökmagot hanyagold inkább. Az étkezést meglehet oldani, de a sporthoz ez kevés. Nem árt súlyzós edzéseket is csinálnod.

2017. jún. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A heti egy kilós fogyás az elég jó tempó, az ideális 0,5-1 kg között van, te pedig közel dupla igen gyorsan szeretnél fogyni (10 hét 17 kilóra).

Ez nem edzés terv.

A gyümölcs a cukortartalma nem jó fogyáshoz..

Egyébként mennyiségek nélkül ezekből is túl lehet zabálni magad és akar hizhatsz is ilyen kajak mellett...

2017. jún. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%

#1 vagyok.

A marhahús egy elég tág fogalom de alacsony zsírtartalmú marhahúsokkal nem lesz gond.

2017. jún. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, de ez így dögunalmas, előbb-utóbb elmegy tőle a kedved.


Pl. focizás közben úgy eltelik 1-2 óra, hogy észre sem veszed. Táncos wellness hétvégek meg napi 10 óra tempós mozgás is simán megvan.

2018. márc. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!