Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ilyenféle ügyben tud segiteni...

Ilyenféle ügyben tud segiteni egy urulógus?

Figyelt kérdés

Tehát alapból nagyon stresszes, ingerlékeny, hirtelen haragú vagyok.


Bármikor tudok magamnak csajt találni, mert valamiért oda vannak értem viszont merevedési zavarokkal küzdök lassan már 4 éve és semmi szexuálitás nincs az életemben.


Az önbizalmam egyenlő a nullával, vagyis valamikor nagyon nagy valamikor nagyon kicsi.


Voltam már pszhilógusnál is akinek elmondtam ezeket a problémáimat meg úgy mindent.


Ő azt mondta, hogy semmi bajom nincs nekem egy komoly barátnő kell stb stb.


Viszont én nem akarok komoly kapcsolatot csak dugni szeretnék ez az igazság.


Nyilván ezt nem mondanám el az orvosnak, annyit hogy stresszes vagyok, sokat dolgozok, ingerlékeny vagyok (amik egyébként igazak).


Erre tudna felirni valami szexuális vágy fokozót?


Mert tényleg nem tudom már mivan velem, fiatalon annyira könnyen ment ez a dolog felmentem a csajhoz megdugtam aztán mentem tovább.


Mostmár sokkal nehezebb lett az egész nem is értem mi a probléma, de szerintem velem van.


25f


Tudna segiteni valaki?


2018. márc. 22. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha pszichológus nem tudott,urológus biztos nem tud..

Ez nem nemi szerv probléma .Jó hogy nem azt hibáztatod .

Te saját magad írod le a problémáidat,azokat kell orvosolni .

2018. márc. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Talán az Élet így büntet, amiért ennyire promiszkuisan éltél, és csak "dugtad" a csajokat nem pedig szeretted őket, barátom!

Következménye: szexuálisan kiégtél. 😐


Ciki, de ez van! 😕

2018. márc. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

25 éves vagy, még fiatal.

Ugyanakkor lehet már annyira nem, hogy elég legyen csak a dugás, lehet hogy már többre vágysz. Ösztön szinten, nem tudatosan.

Azt kéne végiggondolnod mitől vagy stresszes, feszült.

Mert igazából ettől vannak merevedési zavaraid. Illetve egy kérdés: van spontán merevedéses? Reggel vagy amikor hason fekszel, stb. Mert ha van, akkor szervi problémád nincs.

Vágyfokozót felejtsd el, nem az a problémád.

2018. márc. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A stressz és az önbizalomhiány is lehet a merevedési probléma okozója, de valószínűleg tényleg kiégtél szexuálisan. Egy komoly kapcsolat tényleg segíthet, mert rengeteg számos pozitív hatással van a szervezetedre. Illetve erre a problémára nem kell vágyfokozót felírni, felesleges.


Továbbá remélem, hogy a vágyaidat nem 18 éven aluli lányokon éled ki.

2018. márc. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő köszönöm a válaszokat, valószinü ez a dolog áll a háttérben!
2018. márc. 23. 11:33
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy igen vannak spontán merevéseim.
2018. márc. 23. 11:34
 7/7 anonim válasza:

Először is ha alacsony az önbizalmad a serotonin szinted csökken és ez kihatással lesz a többi dologra a testedben ugyanis a serotonin az idegrendszeredet befolyásolja.

Sokféleképpen lehet ezen segíteni de ahogy már előttem mondták keress stabil kapcsolatot továbbá ajánlanék figyelmedbe egy könyvet ami rengeteg embernek segített akiknek hasonló problémái voltak.

Jordan B. Peterson: 12 Szabály az Élethez avagy 12 Rules for Life. Angolul és magyarul is kapható tavaly jelent meg januárban.


Érdemes megnézned mert tényleg segíthet. Plusz a srác aki írta pszichológus úgyhogy terápia helyett vedd meg inkább ezt a könyvet mert tudja miről beszél.

2019. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!