Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Születésem óta fityma szűkület...

Születésem óta fityma szűkületem van, milyen lehetőségeim vannak? (első sorban nem műtétit keresek) (22F)

Figyelt kérdés

Egy urológussal beszéltem, ő teljesen le volt sokkolva, és azt mondta, hogy ezt kisbabaként meg kellett volna oldják már körülmetéléssel. Anyám azt mondta akkor direkt azt mondta neki az orvos, hogy várják meg míg felnövök. Az urológus szerint akkoriban is, meg most is csak a körülmetélés és a plasztikai műtét az opció.

Ismer valaki valami más megoldást?



2018. márc. 26. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Még is mennyire szűk?
2018. márc. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát kellemetlen, de hátra bírom húzni, viszont ha hátrahúzom akkor erősen feszít merevedés közben, nagyon zavaróan. Egy ideje a fitymafékem is feszül már merev, hátrahúzott állapotban.
2018. márc. 26. 14:43
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

ez engem is érdekelne mert nekem is van fitymaszűkületem sajnos.

21F

Az enyém nem tudom mennyire vészes én is hátratudom húzni, viszont pl ha nagyon merev akkor már nem bírom hátrahúzni mert fáj. de szexelni tudok vele... tehát érdekes...

2018. márc. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ha nehezen is, de hátra tudod húzni, akkor nem vész. Amit én olvastam ezügyben, de ez nem helyettesíti a szakszerű és szakértő eljárást az az, hogy valami sikamlós dologgal, glicerinnel, vazelinnel, sikosítóval, de akár tusfürdővel a makkodat sikamlóssá teszed, és naponta néhányszor pl zuhanyzás közben finoman, de hátrahúzod. Elvileg ha elégszer csinálod akkor meg tud nyúlni annyira az előbőr, hogy később ne legyen bajod.
2018. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%

Ambuláns műtét. Tovább tart nekivetkőzni, mint maga az egész beavatkozás és igazából nem is fáj.

Nyilván függ a probléma nagyságától, de a körülmetélést erős túlzásnak tartom.

2018. márc. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
szerintem érdemes akkor a metélést megcsináltatni, ha már eddig húztad.
2018. márc. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sajnos rendszeresen húzom hátra már 10 éve naponta és nem oldódott meg tőle a probléma. A makkomon túlhúzás nem jár semmilyen nehézséggel csak annyi, hogy amikor teljesen hátrahúzom, akkor kisebb a fitymám, mint a farkam vastagsága és láthatóan körbeszorítja, mintha befőttes gumival meghúznám.
2018. márc. 26. 15:10
 8/14 A kérdező kommentje:

"Ambuláns műtét. Tovább tart nekivetkőzni, mint maga az egész beavatkozás és igazából nem is fáj.

Nyilván függ a probléma nagyságától, de a körülmetélést erős túlzásnak tartom."


A körülmetélés is ambuláns műtétnek számít, pontosan milyen beavatkozásra gondoltál?

2018. márc. 26. 15:12
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Az urológusok végzik, bveutaló sem kell. Nem érdemes elhanyagolni mert a szexben zavaró lehet. Azonkívül a szorosan tapadó bőr alatt a bacik is könnyebben megbújhatnak. A fiamnak volt ilyen problémája 5 évesen, ott voltam, láttam. Még el sem mondtam mit akarok az orvos értette, azt mondta húzzam le a nadrágját, és annyi nyikkanás volt az egész mint mikor oltást kapott. Szerintem a fogászaton bármilyen kezelésnél többet kell szenvedni. Én az eü.-ben alkoholistával találkoztam akiről ott derült ki, hogy azért iszik mert nem tud szexelni. Rendbehozták, azóta családja van
2018. márc. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
tehát 5 évesen a fiadat körbemetélték vagy mi? Már csak azért mert én olyat egyáltalán nem akarok, és műtétet sem, bár nekem gumival megy a szex vele.
2018. márc. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!