Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Születésem óta fityma szűkület...

Születésem óta fityma szűkületem van, milyen lehetőségeim vannak? (első sorban nem műtétit keresek) (22F)

Figyelt kérdés

Egy urológussal beszéltem, ő teljesen le volt sokkolva, és azt mondta, hogy ezt kisbabaként meg kellett volna oldják már körülmetéléssel. Anyám azt mondta akkor direkt azt mondta neki az orvos, hogy várják meg míg felnövök. Az urológus szerint akkoriban is, meg most is csak a körülmetélés és a plasztikai műtét az opció.

Ismer valaki valami más megoldást?



2018. márc. 26. 14:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Persze. Minden szülő akinek van fogalma arról, milyen problémákat okozhat később elintézi még gyerekként. Ez a kérdés meg sem született volna ha az ő szülei törődtek volna ezzel. Én nem tudom hogyan csinálják a körülmetélést, de van olyan érzésem, hogy ez nem az
2018. márc. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
a körülmetélés is jár problémákkal, könnyebben megsebesedik(kidörzsölődhet pl. illetve másik pl. könnyebben össze szedhet vele bacit). Legalábbis én több helyen ezt olvastam. én pl soha nem hagynám h körbemetéljenek már csak úgy alapból sem. de lehet többet kéne recsizzek azt megjavulna :D
2018. márc. 28. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%

A fitymát meg lehet próbálni tornáztatni. Gyerekkorban meg fiatalon hatékonyabb, mint felnőttként, de soha nem késő.


Vannak erre készült tágító célszerszámok (pl. a phimocure gyűrűk), de leginkább kézzel nyújtják akik belekezdenek.


Ha meg enyhe a szűkületed akkor aztán igazán nem szükséges egy hosszan gyógyuló műtétbe belevágni.

2018. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2018. júl. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!