Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megint kiujjult a herevisszere...

Megint kiujjult a herevisszerem, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Kb egy fél-háromnegyed éve volt ezzel a problémával műtétem de most megint kialakult,érzem hogy fáj és feszűl szinte egésznap,dokinál még nem voltam de 100% ig biztos vagyok benne.Abszolult kellemetlen helyzetbe vagyok mert nem szeretnék ezen a műtéten átesni mégegyszer főleg nem félévente,elég volt egyszer is mert fájdalmas és hosszú a feépülési idő.Na most miveltaláltam egy jó munkahelyet amit nem szeretnék ott hagyni márcsak ezértsem szeretnék műtétet(HA HIÁNYOZNÉK 5-6 hetet biztos kirugnának.) Sajnos a munkámba elég sokat kell hajolgatni és emelgetni ami nagyon nem tesz jót,de azt meg nem mondhatom hogy nem tudom megcsinálni mert akkor azt mondanák hogy nem vagyok alkalmas.Mit tudok tenni ilyenkor.Hogy lehet elmúlasztani ezt a fájdalmat?segítstek!

2018. márc. 28. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Kizárólag műtéttel. Pont.
2018. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!