Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ilyenkor mi a teendő? 2 napja...

Ilyenkor mi a teendő? 2 napja voltam urológusnál, és az orvos mondta, fitymatornára van szükségem. Talán túlzásba vittem ugyan is nem voltam óvatos, és a makkom alá beragadt a fityma, és felduzzadt. Azóta kamillázom. Vagy valami mást kène talán? 16/F

Figyelt kérdés

2018. márc. 29. 02:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kenegesd be a makkot valami sikamlóssal és akopkor vissza fog csúszni és a duzzadványolás is elmúlik.
2018. márc. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet? Szerintem mielőbb orvoshoz kéne fordulni.
2018. márc. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

A makk alól kitudtad a fitymád húzni?

Ha igen hál istennek.Ha nem irány az urológia,mert komoly baj is lehet belőle.



Kamillázd pár napig,de ha nincs javulás jobb visszamenni a dokihoz.

2018. márc. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ilyenkor azt kell tenni, hogy megfogod a makkodat és megszorítod szépen kézzel, hogy kimenjen belőle a vér, és akkor előre tudod húzni újra.


Ha nem túl szoros, simán lehet amúgy hogy nem lesz semmi bajod a parafimózissal (a hátraszorult fitymával), de ez elég ritka.


A fitymatornát meg ha hülyebiztos módon akarja az ember csinálni, akkor előrefele húzza a bőrt és úgy, a bőr alá nyúlva tágítja a nyílást, megelőzendő hogy beszoruljon a makk pereme mögé.

2018. ápr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!