Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Jobb oldali herefájdalom,...

Gyirkolo kérdése:

Jobb oldali herefájdalom, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Pár napja ütéstől a heréim fájni kezdtek természetesen. Azonban a jobban nem múlt el a fájdalom. Nos természetesen utánaolvastam és kb. rájöttem, hogy rákos vagyok. Komolyra fordítva a szót végeztem önvizsgálatot csomót nem találtam, de a jobb oldali herémen a mellékhere tapintása elég kellemetlen és utána sokáig fáj. Húzó érzés, mint amikor tökön rúgnak kb. Lehet valami komolyabb vagy csak reménykedjek, hogy elmúlik? Mikor érdemes orvoshoz fordulnom?

2018. márc. 30. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
a kerdesedben a valasz, a mellekhere faj, majd elmullik, ha nem javul 2 het mulva erdemes orvoshoz menni
2018. márc. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem minél előbb menj el orvoshoz, ne várj vele. Volt ismerősöm akinek egy ütéstől nagyobb baja is lett, igaz, meg nem tudom mondani hogy mi, csak annyit tudok hogy rettentő sokat szenvedett miatta...

Az a biztos ha lát egy orvos, így te is megnyugodhatsz a felől, hogy mi is lehet a baj.

2018. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem volt nagy ütés, nem hiszem, hogy attól fáj mostanáig, egyébként ha nem nyúlok hozzá sokáig és nem nagyon gondolok rá akkor szinte nem is érzem a fájdalmat, azonban ha rágondolok, hogy mi van ha komolyabb a baj akkor mintha újra előjönne. Szerintem attól fáj ennyire mert kb. minden órában lecsekkolom és megvizsgálom, hogy mi lehet a baj. Lehet, hogy nem tesz sok jót neki.
2018. márc. 30. 22:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább mellékhere probléma. Begyulladt, az ütéstől károsodott, ezt szakember fogja megmondani, miután megvizsgált. Lehet hogy ultrahang sem ártana. Egyébként ha a heréidet szándékosan ütötte meg valaki, az testi sértés aminek a büntetési tétele 1-5 év szabadságvesztés
2018. márc. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Béla211 ***** válasza:
Jelentkezz be orvoshoz nem tudom ,hogy hol laksz de nálunk egy sima vizsgálatra hónapokat kell várni ,hogy időpontot kapj.Amúgy Nem hiszem hogy rák mert az 90%-ban a heréből indul ki. De ha mellék here gyulladás minél előbb kezelik annál kevesebb bajod lesz vele.
2018. ápr. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!