Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Néha fáj a húgycsövem, miért?

Néha fáj a húgycsövem, miért?

Figyelt kérdés

Ritkán tapasztalom, eddig csak 2 esetben találkoztam vele. Először akkor tapasztaltam, amikor a konditerembe a kinyomós lábgépbe feküdtem, és nyomtam a súlyt. (Nem az első lábnapomon, de nem is mostanában, június óta kondizok.)

A másik alkalom a mai nap volt, kosarazás közben, amikor védtem, hogy ne tudjon az ellenfél passzolni, nagyokat léptem, szélesen stb... Akkor éreztem megint.

Mitől lehet? Tényleg csak nagyon ritkán van, de akkor sem az öngyilkos hajlamot okozóan fáj. Ahogy abbahagyom az alábbi cselekvést, akkor elmúlik rögtön.

Orvoshoz nem akarok menni ilyen "kis" dolog miatt. Pisilés nem fáj.

Szerintetek mi lehet a probléma? Lehet az, hogy nem melegítettem be elég jól?

(U.I.: Thai box/Muaythai edzésekre is járok, ott egyszer sem volt hasonló eset. Illetve húgycsőfájdalom címszóra kerestem rá, de ott nem találtam hasonló esetet. :S)



2018. márc. 31. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan hogy fáj és hol?
2018. márc. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom... Nem olyan gyakran szokott lenni, de a közepe-vége felé, olyan mintha szúrná, vagy nyomná valami. Nem tudom pontosan, elég furcsa :/
2018. ápr. 1. 17:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Végül voltál dokinál?
2018. ápr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta nem volt újra, szóval nem. :/ Illetve időm sem volt rá... :(
2018. ápr. 21. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!