Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Enyhe vizelettartási gonddal...

Enyhe vizelettartási gonddal küzdő férfi, használhat sima eü. Betétet, vagy feltétlenül speciális kell?

Figyelt kérdés
Tekintve, hogy a sima eü.betét egyrészt olcsóbb, másrészt bárhol beszerezhető, jóval könnyebben.
2018. ápr. 1. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Használhat.

Apám aranyér miatt használja.


A drogériákban, alul vannak már speciáli betétek is, ha úgy érzed nem elég az egészségügyi betét.

2018. ápr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kivánság műsor, hanem olyat kell használni amire szükséged van.
2018. ápr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a célnak megfelel, akkor miért ne? Bár nem tudom, h a gyakorlatban mennyire praktikus, hiszen teljesen más a férfi, és a női test anatómiája, és ugye az eü betét alapjába véve női. Egyébként meg lehet oldani, anno nekem is voltak ilyen gondjaim bizonyos dolgok (pl túlzott alkoholfogyasztás) miatt, és ha nagyon zabaró volt a dolog pl egy hosszú hétvégés party alkalmával, akkor volt, h kértem a barátnőmtől egyet, és hát elég kényelmetlen volt, mert én nem tudtam volna úgy felragasztani, mint ahogy azt kellene, mert akkor kb semmit sem ért volna, hanem a gatyának az elejébe kellett tenni, az meg úgy elég zavaró volt, bár kétségtelen a célnak megfelelt! Meg azt azért még hozzá tenném, h amikor én jártam így, akkor csak lazulás volt, viszonylag keveset mászkáltam, alig csináltam valamit, így vállalható volt. Viszont az már lehet más tészta, ha az embernek a napi teendői mellett (pl munka, ügyintézés stb) kell használnia. Azt úgy már lehet én sem vállaltam volna be, mondjuk nem is kellett volna, mert ez nálam nem általános probléma volt, hanem főleg a túlzott ivászat miatt jött elő, és nem voltam alkesz, szóval 1-2 havonta volt 1-1 ilyen hétvége, és mivel munka meg ügyintézés előtt/közben sosem ittam, ezért erről a részéről nem tudok nyilatkozni. Egyébként meg annyi féle betét van, h sztem simán lehet megfelelőt találni, csak próbálgatni kell. De ha mégsem lenne nőiben megfelelő, még mindig ott a speciális, viszont ha van nőiben is ami jó, akkor nyilván azt kell használni, hiszen az kb minden sarki boltban megtalálható. Remélem nekem már nem lesz ilyen gondom, de ha mégis, akkor én tuti így csinálnám, mert sokkal egyszerűbb...
2018. ápr. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!