Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem tudom lehúzni a...

Miért nem tudom lehúzni a fitymát a makkomról?

Figyelt kérdés
Lankadt állapotban egyáltalán nem lehet lehúzni, merev állapotban viszont csak 1 centit lehet lehúzni, utána megakad, ilyen állapotban a péniszem kissé úgy néz ki mintha egy golyó lenne a makkom végén. Ha a bőr nincs lehúzva akkor átlagosnak néz ki. Merevedési problémáim nincsennek és az önkielégítésnél sincs gondom. Más tapasztalatom nincs, még szűz vagyok. Mi lehet ez? Normálisnak mondható? 17/F
2018. ápr. 2. 18:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Simán lehet hogy nem húztad hátra rendszeresen és csak azért szűk, mert elhanyagoltad, és közben megnőtt benne a farkad. Azért egy vérvételre érdemes lehet elnézni, hátha tényleg van rendszerszintű ok (mint az említett cukorbetegség - de nem a cukorbetegségtől van fitymaszűkület, hanem a diabétesz miatt nagyobb eséllyel tud kialakulni mindenféle fertőzés odalenn (a vizelet magas cukortartalma miatt) és azért).


Ha nincs baja a bőrnek, akkor sose késő nyújtani. Nem feltétlenül csak a műtét a megoldás.


És aki szerint nem lehet a részlegesen hátrahúzható fityma alatt tisztálkodni, az még sose engedett be vizet a bőr alá. Lehet fitymaszűkületest tisztán tartani, és lehet egy teljesen mobilis fityma is redvás...

2018. ápr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hogy alakult azóta?

Metélni kellett?

2021. okt. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen
2021. nov. 1. 06:04
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha továbbra sem takarítod, akkor továbbmetélik. Ennyi.
2021. nov. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!