Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hererák vagy csak a mellékheré...

Hererák vagy csak a mellékherék tapintom ki?

Figyelt kérdés

Tegnap este vettem észre fürdés közben, hogy a bal herém tetején van egy borsó nagyságú, babszem alakú dudor. Állás közben nehéz kitapintani, mert a péniszem alatt helyezkedik el valahol, de ülés közben előrébb fordul a here és úgy vettem észre.

A problémám, hogy eddig ezt nem néztem ennyire tüzetesen és nem tűnt fel, a másik meg az, hogy a jobb herémen nem tudom kitapintani.

Mit gondoltok, mellékhere lehet vagy hererák?


2018. ápr. 5. 07:00
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Válaszolni nem tudok, de mindenképp menj el vele orvoshoz. A férjemnek egyik napról a másikra vált kitapinthatóvá egy "csomó", majd kiderült, hogy rosszindulatú hererák. Inkább menj el egy vizsgálatra feleslegesen, minthogy baj legyen.
2018. ápr. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szamo77db ***** válasza:
63%
Egyetértek az elsővel, annyit tennék hozzá, hogy ne gondolj rögtön a legrosszabbra! Egyébként én is ilyen típus vagyok, mint te, hajlamos vagyok bebeszélni magamnak betegségeket, hogy utána legyen min szorongani.
2018. ápr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdezők általában sokkal nagyobbra határozzák meg a hasonló dudorokat .Amit az egyiknél ki tudnak tapintani,az már a másiknál nem sikerül .A here csúcsán ott van a mellékhere,és az ondóvezeték becsatlakozása az érhálózattal .

Különböző testhelyzetekben mindig máshogy lehet kitapintani is .

2018. ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tehát, akkor most mit akarsz mondani?


Jövőhétre kaptam időpontot az urológusnál.

Addig megőrülök.

2018. ápr. 5. 17:50
 5/7 szamo77db ***** válasza:
Próbálj megnyugodni. Az idegesség, a stressz csak ront a helyzeten, bármi legyen is az! Arra gondolj inkább, hogy hamarosan mész az orvoshoz, megvizsgálnak és megmondják, hogyan tovább.
2018. ápr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Régi kérdés, de erkelene, volt valami probléma?
2022. febr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elvileg ciszta van ott az urológus szerint tapintásra. Az UH-n is azt mondták. Még élek.
2022. febr. 23. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!