Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tegnap megvizsgltam a heréim...

Tegnap megvizsgltam a heréim és kis borsószemnyi valamit találtam mindkét herén, de nem fáj semmim meg nincs sok "lé" a herezacskómban. Ez lehet rák? Vagy csak a mellékherék? Ja és 17 éves vagyok.

Figyelt kérdés
Amúgy egy kicsit fáj a hasam alatti rész(mint mikor tökönrúgnak, de vizsglat előtt nem fájt szóval szerintem attól lesz, hogy nagyon megnyomkodtam.
2008. júl. 1. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem várj még egy kicsit és vizsgálgasd magad , de ne beszéld be magadnak h beteg vagy mert akk amugy is kellemetlen lesz..Szall én azt ajánlom várj még egy picit aztán beszélj orvossal.

Remélem egy picit sikerült segítenem.

2008. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

KEdves Barátom!


LEgnagyobb valószínűséggel egy fejlődési maradványt tapintasz, ami minden férfinak van. Ha a heréid sima felszínűek, egyforma tapintatúak (az nem baj, hogy ha az egyik kisebb), s finoman megnyomva rugalmasak, akkor nagy gond nem lehet.


Az nagyon helyes, hogy vizsgálod a heréidet, nagyon fontos dolog, mert a te korodban sajnos nem ritka a daganat. DE ne aggódj, a daganatnak más a tapintása. De, ha megnyugtat, keress fel egy orvost (nem kell urológusnak lennie, a herék vizsgálatát minden orvos el tudja végezni!)


Üdv: dr. Szalai Krisztián

2008. júl. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Sokat segítettek. Megnyugodtam, hogy talán nincs daganatom.
2008. júl. 2. 00:10
 4/7 anonim ***** válasza:
sziasztok én eléggé hormonáló típus vagyok 15 éves és néha egy kis kiemelkedést érzek a jobb herémen máskor viszont eltűnik vagy kisebb, ez valamiféle rák lehet? :( És tuti h eltűnik mert körbeszoktam vizsgálni...
2008. júl. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja és már 3 éve vettem észre... és azóta is megvagyok... :)
2008. júl. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a "fejlődési maradvány" az micsoda ott? Ilyenről még nem hallottam.
2010. júl. 8. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki ez a dr. De jó nagy butasagokat mond!Egy 17 éves fiúnak nem lehet here rakja!Az csak 40 év felett fordulhat elő!Szerintem sperma tultengesed van!Azon csak úgy segithetsz,hogy minél többször kivered! Ki kell uritened az összegyult spermat!Majd meglatod,hogy egyre kisebb lesz a dudor!Nekem is van ilyen!67 éves vagyok és minden két-három naponta kiverem!Teljesen lapos lesz az egész!
dec. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!