Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nektek hozzáér a makkotok...

Nektek hozzáér a makkotok vége a WC csésze belső pereméhez kakilás közben?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 5. 12:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem mindenkinek van olyan nagy :D
2018. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az enyém hozzáér, és nem tudom, azért-e, mert nagy a makkom, vagy azért, mert kicsi a csésze. Viszont nem szeretnék fertőzést elkapni. Arra lennék kíváncsi, más hogyan oldja meg ezt a problémát.
2018. ápr. 5. 13:08
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Nagy a makkod. Nagyobb mint egy WC csésze.
2018. ápr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Nekem hozzáér. Kakilás közben általában pisilek is, ameddig a pisi jön addig fogom a farkam és írányítom, hogy ne érjen hozzá. Ha ezzel végeztem akkor odateszek egy darab wc papírt, hogy ne érjen hozzá a csészéhez. Esetleg ha olyan a wc az is elég ha hátracsúszol egy kicsit.
2018. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Papírt már az első időkben is raktál oda, vagy egy ideig te is eltűrted, hogy hozzáér?
2018. ápr. 5. 21:56
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Én költöztem anno olyan lakásba... hát azt, ami ott volt, nő tervezte nőnek, maradjunk annyiban... Pedig valami felújított, dizájnos izé volt, de hát vissza kellett cserélni nagyobbra, mert az nem volt állapot. De persze a nagyobb vécék is olyanok, hogy épp. Hogy mondjam, hátrébb kell csúsznod egy-két centivel, mint ahogy alapból normálisan ülnél, jobb ötletem nincs. Azt azért nem hagyom, hogy hozzáérjen.
2018. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
69%
De h tud a makkotok hozzaerni a wchez? Miert van hatrahuzva a farkatok? Nekem hiaba er hozza, mert hozzaszokott, de a makkom kozvetlenul nem tud. Fertozesem se volt soha.
2018. ápr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem alapból nem fedi teljesen a makkot a fitymám, de azt olvastam, így higiénikusabb.
2018. ápr. 6. 15:16
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hozzáér. 16/f
2018. ápr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
lenyomom kézzel, aztán meg van oldva.
2018. ápr. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!