Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Belsoverzes gyanu?

Sziasztok!

Kb 2-3 napja a peniszemnek vahol a bal oldalan, enyhe fajdalmat erzek. Akkor erzem a fajdalmat ha fel-le mozgatom, vagy ha hatra huzom a bort a peniszemen. Napi rendszeresseggel maszturbalok, van hogy 2x. Lehetseges hogy meghuztam a peniszem maszturbalas kozben? Vagy elkepzelheto belso verzes? Kb 2 napja erzem hogy faradtabb vagyok mint szoktam, de ezt is csak este 9-10 korul erzem. Mennyi ido mig egy enyhe belsoverzes tuneteket produkal? Vagy csak tul parazom a dolgot? Elore is koszi a valaszokat! 21/F

Keress kérdéseket hasonló témákban: belső, vérzés, pénisz, fájdalom

2017. szept. 2. 18:31  Privát üzenet  

A válasz
Röviden,túl parázod a dolgot .A belső vérzésnem erről szól.

A válasz 22%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2017. szept. 2. 19:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hüvelygomba gyanú, szerintetek? Többi lent!
Van itt valaki akinek rákszűrés során HPV gyanú merült fel, de tipizálás negatív eredményt hozott? Vagy ilyenkor már mindenképpen pozitív eredményre kell számítani?
Áramütés diagnózisával, ha gyanú merült fel, kezelésével melyik szakorvos foglalkozik? Ne rakjátok át légyszi, gyorsan kell tudnom, olyan szakorvoshoz kell mennem ma délután.
Eltörött a higanyos lázmérő. A feje törött le gondoltam nem folyt ki nagy mennyiség felporszívóztam. A probléma másnap kezdődött viszketés és vörös foltok kíséretében....
Belsővérzés gyanú?
SÜRGŐS! Azonnal orvoshoz kell fordulni lábujjtörés gyanú esetén?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!