Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Magyarországon mennyibe...

Magyarországon mennyibe kerülhet a pénisz hosszabbítása?

Figyelt kérdés

Jelenleg 16 cm a péniszem mérete, de szeretném, ha legalább 25 volna.


Mennyire lehet ez kockázatos? Mennyibe kerülne? Milyen feltételeknek kell eleget tenni? Valaki, esett már ár hasonló műtéten?


Válaszaitok előre is koszonom.


24 éves, férfi vagyok.



2018. ápr. 5. 14:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek félnek a migránsoktól és hiszik azt, hogy lapos a Föld.

Ja, és szavazati joguk is van.

2018. ápr. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon nem végeznek ilyen műtéteket, sőt magánpraxisban sem legális, ugyanis az országban az orvosi kamara nem engedélyezi az ilyen beavatkozásokat. Sőt a környező országokban sincs legálisan.

A legközelebbi afrikai országokban van, illetve európainál Svájc (más európai országban csak kivételes esetekben történik ilyen jellegű műtét, de azok sem a hosszabbítás körül mozognak, hanem inkább a roncsolt szövetek pótlása, újraépítéséről).

Az összege eléggé eltérő, de amikor beszélgettünk róla (sebészettel kapcsolatos óra-gyakorlat) órán olyan 30-40 ezer dollár körül mozgott+ rehabilitáció, aminek az összege az kiszámíthatatlan.


Hát eléggé veszélyes, persze függ a módszertől. A leggyakoribb, hogy kiemelik a pénisz törzset, és speciális hálóval próbálják pótolni a természetes tartást. A többi eset inkább amolyan plasztikai jellegű, de ezt nem is érzi a beteg sokszor, tehát a szerv megvan, de az érzékelése az nincs, vagy nem teljes (ezekre nagyon módszer nincs is).


Tudtommal az országban szakadásos és roncsolásos eseményekhez kötődő műtétek zajlottak. (plasztikai az van, de azok inkább megfelelő állás pl.: görbeség stb, meg a bőrrészhez kötött problémákat orvosolt)


Én nem javasolnám ezeket a műtéteket, csak ha nagy a baj, de akkor már az orvos fogja felajánlani a lehetőségeket.


Inkább egy pszichológussal érdemes átrágni a problémát.

2018. ápr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12 Figyeljetek.Ezért írtam ide a pénisznövelő gyakorlatokat.Át kell masszírozni.Megnöveli tényleg.
2018. ápr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
58%

12-es vagyok.

Az a technika amit ír az előttem lévő szövetroncsolással jár, de én nem erre értettem. Amit ő ír az veszélyes, mert a hegesedés teljesen kiszámíthatatlan, és impotenciát okoz úgy, hogy a sérült, és többször hegesedet barlangos testek nem tudnak vérrel telítődni, sőt rossz esetben pedig "vizesednek", azaz nem tudnak teljes mértékben vérrel telítődni.


(amúgy nem írtam de van egy olcsóbb útvonal is, ez pedig a növekedési hormon, ugyanis az mindent növel, csak nem egyenlő mértékben, persze ez is veszélyes, de konditermekben használatos eredeti hormon mindent növel, nem csak tömeget--- lehet is látni, hogy néha amikor túlzásba viszik akromegáliás jellegeket öltenek fel, homlokban, kéztőcsontokban stb stb)

2018. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!