Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fájhat a párom pénisze?

Mitől fájhat a párom pénisze?

Figyelt kérdés

Par napja jelentjezett nala a dolog es nem tudjuk pontosan hogy mitol is lehet. Esetleg valakinek valami ötlet?

19/L


2018. ápr. 10. 18:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Semmifele mas tünete nincs a fajason kívül

Fertozest nem tudtam hazahozni mivel nemrég ota vagyunk egyutt es elotte fel évig sem voltam senkivel es voltam vizsgálaton. Fitymaszukulet kizárva..

Urologushoz pedig nem tudunk elmenni mivel kulfoldon vagyunk es meg nincs beteg biztosítási kártyája ami nélkül itt sajnos szoba sem állnak az emberrel

2018. ápr. 10. 21:15
 12/15 anonim válasza:
100%
Valahogy muszáj megsűrgetni a beteg kártyát,mert csak egy urológus tud választ adni a kérdésre, így csak tippelgetni tudunk. Egyébként régóta fáj neki? Az is lehet,hogy pár nap múlva elmúlik,persze ez is csak tipp.
2018. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ket napja mondta eloszor hogy valami nem az igazi.. Remelem nincs nagy problema

A kartya folyamatban van elvileg mar meg kellett volna erkezzen

2018. ápr. 11. 00:34
 14/15 anonim ***** válasza:
Miért nem ő maga kérdezi meg ?
2018. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Az én páromnak is volt ilyesmije, akkor arra gondoltunk, hogy lehet én nem voltam eléggé nedves, és attól fájdult meg neki (vagy túl hevesen és gyorsan akart behatolni).
2018. ápr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!