Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Maszturbálás után csíp a...

Maszturbálás után csíp a makkom vége?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Észrevettem, hogy ha maszturbálás után nem egyszerre megyek el fürödni és esetleg az alsógatyába visszarakva "marad" még pár csepp (alsógatyán láthatü) akkor másnap csipő érzés jelenik meg a makkom végén és láthatóan piros a makk "szája". Mi okozhatja ezt? Hamarabb el kellene mennem utána wc-re / fürödni?


F / 24



2018. ápr. 18. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Talán megkéne mosni a brokit utána rögtön.
2018. ápr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt szoktam, ezt a két alkalmat leszámítva amit írtam.
2018. ápr. 18. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nincs. És állandóan mosni sem kell
2018. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én saját tapasztalatból tudok beszélni. Miután este kiverem sosem mosom meg csak megtörlöm illetve megvárom hogy lekonyuljon és utána megint megtörlöm (mert a csőben még marad azért). Nekem nem szokott csípni és nem hiszem hogy normális, hogy csíp. Esetleg ha használsz valami krémet/síkosítót hozzá azt érdemes elhagyni vagy lecserélni, akár az is okozhatja.


23F

2018. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!